Prázdninová móda pro ratolesti

  sirka-detska-moda-4

 

Do přírody, na hřiště, k vodě nebo jen tak na výlet. Dětská móda by měla být hlavně hravá stejně jako její malí nositelé a nositelky. Pestrobarevné kousky střídají květované vzory či prvky moře. A hlavně: ať je hodně zábavy! O zbytek se přece postará šikovná pračka. 

 

sirka-detska-moda-3

Foto: archiv značek H&M, Petit Betau

 

Ať už děti prozkoumávají zákoutí zahrady, brouzdají v písku u moře nebo prochází městem, nesmí u toho chybět barevné vzory, veselé pruhy, volánky a originální potisky. Takové kousky budou bavit od prvního pohledu. A navíc v parných se budou o to víc hodit vzdušné šaty, volné kraťasy nebo pohodlná trička. 

 

sirka-detska-moda1

Foto: Fashion Arena Prague Outlet

 

Ke slovu se budou dostávat květinové či námořnické vzory, které se objevují nejen na sukýnkách či kraťasech, ale také sandálech nebo slunečních brýlích.  

 

sirka-detska-moda2

Foto: Fashion Arena Prague Outlet

 

Dětská móda z vlastní dílny

V letošních letních kouscích se může odrazit i vkus vašich dětí. Nechte je rozhodovat o tom, ze které látky se jejich kousky vyrobí, nebo zda budou modelu vévodit i praktické kapsy nebo volánky

 

Bermudy na gumu

sirka-strih-bermudy

 

Letní košile bez límce 

sirka-strih-kosile-bez-limce

 

Dívčí plavky

sirka-plavky-strih

 

Letní šaty s mašlí

sirka-strih-letni-saty-s-masli

Galerie: Letní dětská móda 2019
Proti slunci S jahodami Plameňák Vzdušná chůze S odhalením Západ slunce Vzorně Na surf Elegance S láskou V komfortu Ponámořnicku Ananasové V květu 2 v 1 Mořské vlny Hrdina dne Pohodlně S puntíky Sladké koupání Dokonalá ochrana Bez nehod Pro nejmenší V neoprenu