Známá moderátorka jak ji ještě neznáte. V roli modelky pro návrhářku Lenku Mulabegovič.

 

daniela-01
                                                                                                                   Daniela Písařovicová | foto: Adéla Havelková

 


Přestože je Daniela Písařovicová známá především jako moderátorka, dříve v hlavních zpravodajských relacích veřejnoprávní České televize a nyní v internetové zpravodajské a publicistické DVTV, její pole působnosti se u ryze seriózní profese moderátorky zpravodajství rozhodně nezastavilo. Je také velmi nadanou a nadšenou zpěvačkou a tanečnicí, nyní se navíc ujala i role (dříve vysněné) modelky. Aby ne, všechny potřebné atributy  – jako nepochybný půvab, patřičné centimetry a nadšení, stejně jako pár zkušeností z dřívějších let –  jí rozhodně nechybí. A že se této role nyní zhostila s grácií a pověstným šarmem, můžete posoudit sami.

 

daniela-03
                                                                                                                                            foto: Adéla Havelková

Kouzlo Sicílie

Svůj půvab propůjčila nové kolekci Siciliana značky Mi Fashion, za kterou stojí návrhářka Lenka Mulabegovič. Ta se na svých cestách Sicílií zamilovala do místního ikonického ornamentu, barev a vzorů. Přetavila je do vlastních autorských tisků a použila na minimalistické formy oděvů.

 

  daniela-02
                                                                                                                                               foto: Adéla Havelková

 

Mi fashion label je na českém trhu již 8 let a koncepčně v sobě prolíná prvotřídní kvalitu „vysoké krejčoviny“, originalitu malosériových kolekcí, experimentální přístup ke zpracování a nebojí se neustále hledat nové krejčovské principy a detaily. Propojuje klasické a sportovní prvky, formální minimalismus oživuje kontrastem a inspirací z umění, architektury nebo i globálního street stylu. Při tvorbě kolekcí Mi spolupracuje s různými českými umělci – Lenka Mulabegovič je absolventka UMPRUM, po návrhářských zkušenostech pro masové streetwearové a denimové firmy se nyní věnuje limitované, kreativnější tvorbě s uměleckým podtextem. 

  daniela-04
                                                                                         Daniela Písařovicová a Eva Zedníčková v kolekci Siciliana | foto: Adéla havelková

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O návrhářce:

Lenka Mulabegovič MgA, absolventka UMPRUM, s dlouholetou praxí ve výrobě streetwearových a denimových firem. Po zkušenostech s navrhováním pro fast fashion s produkcí v Číně se rozhodla pro návrat k etičtější a kreativnější tvorbě s umělěckým podtextem a solitérním přístupem.