Příznivci barefoot chůze ocení nové modely bot

sirka-bohempia1

Foto: Bohempia

 

Je veganská, barefoot a vyrábí se s vysokým podílem ruční práce v Evropské unii. Česká značka Bohempia před čtyřmi lety prostřednictvím platformy Hithit.cz vytvořila první kolekci konopných tenisek české výroby s ortopedickou stélkou a nyní přichází s inovací zdravého obutí: vznikl pevnější konopný materiál s hladší strukturou.

Zatímco česká značka debutovala s barefoot modelem Kolda, teď v létě svou nabídku obohacuje o dva stylové modely: Vikla a Hoska. Obě novinky zajišťují dostatečné místo pro prsty na nohou a lehkost při chůzi. Navíc tato obuv respektuje anatomii chodidla i nohy a konopné vlákno produktu zajišťuje vysokou pevnost, savost a prodyšnost. Jen při tanci v dešti tuto vlastnost moc neoceníte.

 

sirka-bohempia3

Model Vikla potěší zejména ty, kteří se při výběru řídí vzhledem, preferují barefoot nebo zkrátka hledají takovou obuv, která se rychle nazouvá. Tento model nabízí pocit ve stylu „choze na boso“.

 

sirka-bohempia2  

 

Naopak pevností pod kotníkem a flexibilním šněrováním disponuje model Hoska. Barefoot tenisky jsou vyrobené z konopí a vybírat můžete z různého barevného provedení.

Všechny produkty jsou dostupné v pražské kamenné prodejně v Karlíně a na e-shopu www.bohempia.com.