Návrat do 90. let v moderním pojetí s Marianou Prachařovou

uvod

 

Že se módní trendy vrací v cyklech je dávno známý fakt. Aktuálně zažívají velký boom devadesátá léta, a to skrze nesmrtelné, léty ověřené tenisky. Důkazem mohou být donekonečna reprízované sitcomy z 90. let. Jen se hercům podívejte na boty!


Chunky-shoes, jak se dnes říká devadesátkovým, tak trochu nevkusným a přeplácaným teniskám, jsou dnes trendy více než kdy jindy. Také díky poměrně novému normcore stylu oblékání, kdy nepotřebujete navenek ničím vynikat, ale sami se chcete cítit skvěle a pohodlně. Že byste tyhle prototypy nevkusných tenisek na nohy nedali? A co takhle se špetkou příchuti současnosti?

 

foto2   

 

V oblasti módy je to doba, která přeje připraveným. Právě to ví i designeři značky Skechers a trendům jdou naproti. Ze svých archivů vytasili dámskou siluetu bot D’Lites! D’Lites je extrémně odlehčená a zmodernizovaná verze hitu devadesátkových tenisek Skechers Energy, které jsou k vidění v seriálech. V elegantnější formě však přinášejí nové prvky komfortu, díky kterým je dnes Skechers nejobouvanější značkou tenisek ve Spojených Státech. Boty se pyšní například vzduchem chlazenou stélkou z paměťové pěny.


K oživení takového trendu je někdy potřeba trocha odvahy a mysl otevřená novým výzvám. „S touto myšlenkou ale ve Snapbacks fungujeme od založení, a proto neokoukané značky typu Skechers přinášíme. Pro komunikaci trendu chunky shoes jsme oslovili naši podobně smýšlející známou Marianu Prachařovou, která D’Lites po nazutí nechtěla sundat,“ říká Robert Glos ze Snapbacks.

 

foto1  

 

A jak moc řeší aktuální trendy Mariana? „Nosím, co mě baví a co se mi líbí a hlavně to, v čem se cítím dobře a pohodlně. Většinou se oblékám dost streetově, teď v létě nosím hodně šaty a sukně, to mě baví, ale trendy jdou nějak mimo mě. No a miluju tenisky. Samozřejmě. :)“


foto3  


Foto: Snapbacks