3 modely pro Lucii Křížkovou a její dceru Lolu jsou konečně hotové!

uvod

 

V rámci projektu Český design letos přijala trojice návrhářek hned dvojnásobnou výzvu a zhotovila modely nejen pro moderátorku Lucii Křížkovou, ale i její rozkošnou dceru Lolu. Který model vás oslovil nejvíc? 


Cihlově červené od Žofie Soldánové

Lesk a mat sehrály rafinovanou hru na působivých šatech ve slušivé délce těsně nad kolena, které bez problému obstojí i při svátečních chvílích či významných událostech ve vybrané společnosti. Perfektně padnoucímu živůtku a sukni s efektním řasením z blyštivého hedvábí tak příjemně kontrastuje levý rukáv a pravá kapsa z krepdešínu v podobném odstínu. Dominantou šatiček pro Lolu jsou jemné kanýrky v průramcích. 

MATERIÁL & DOPLŇKY 
Šaty: hedvábí s příměsí bavlny a krepdešín. Fascinátor: Michaett

 

cervene

 

Královsky modré od Marie Tiché

Jako dokonale sehraná dvojice vystupuje overal přiléhající na tělo s dlouhou volnou tunikou s vysokým rozparkem na pravé straně a s velkými průstřihy na rukou. Partii pasu krásně zvýrazňuje atypicky tvarovaný neoprenový pásek zdobený stříbrnými kroužky. Všechny části outfitu bez potíží zabodují i jako singly, záleží jen na příležitosti. Dívčí šaty sahají Lole skoro ke kotníkům, což je však výhodou do budoucna, protože je alespoň unosí delší dobu. 

MATERIÁL & DOPLŇKY 
Overal: polyesterový satén; tunika: polyesterové plisé; pásek: neopren. Vlevo: boty: F&F. Vpravo: boty: Högl; náušnice: Mango; prsten: Tous

 

modre

 

Pastelově mentolové od Zuzany Valešové

Romantické šaty v zelenkavém tónu se stojáčkem, rukávky decentně zahalujícími paže a unikátně řešeným předním dílem podporují půvab a hezky tvarují postavu. Zatímco vrchní část na sebe přitáhne téměř veškerou pozornost, tak vodorovný šev již jen umocňuje štíhlý pas a splývavý materiál jemně kopíruje boky. Nevýhodou krepsaténu je jeho náročnost na údržbu, což může být problematické hlavně u dívčí verze šatů.

MATERIÁL & DOPLŇKY 
Šaty: hedvábný krepsatén. Boty: F&F; náramek: Swarovski

 

zelene

Foto: Ondřej Košík