Startuje 3. ročník úspěšného projektu s mladými návrháři

uvodni

Foto: Nikola Stýblová  


Rok se s rokem sešel a my máme opět to velké potěšení představit vám další naděje domácí módní scény a především obdivuhodných textilních řemesel.

 

Máme za sebou již dva ročníky projektu Český design a jsme moc rádi, že se nám i letos podařilo díky hlavnímu partnerovi Klenotnictví a hodinářství BENY pokračovat ve spolupráci se Střední uměleckou školou textilních řemesel v Praze a oslovit tři studentky, které se nebojí jít, jak se říká, s kůží na trh, a ještě dříve než dostudují ukázat, co v nich je.

 

Úkol mají nelehký – zrealizovat návrhy a zhotovit originální modely pro okouzlující modelku Elišku Bučkovou, která přijala naši nabídku a stala se tváří pro letošní rok.

 

foto3 Foto: Marie Majerová

 

Projekt probíhá pod odborným vedením MgA. Evy Briki a Ing. Pavly Švorcové.   


foto2

Foto: Eliška Brůhová

 

Eliška Bučková  vešla do povědomí především vítězstvím v soutěži Česká Miss 2008. Od malička se věnuje také hudbě a díky tomu dostala v minulosti řadu zajímavých nabídek na duety i účinkování v muzikálech. „Tou největší rolí pro mě byla Ofélie v rockovém muzikálu Hamlet, který napsal Janek Ledecký,“ dodává Eliška. Modelingu se věnuje již jen okrajově a zalíbení našla v oblasti PR a marketingu. S partnerem Jakubem Vágnerem připravují nejrůznější akce pro rybáře a milovníky přírody, ať už Katlov junior Cup (kvalifikace na mistrovství světa v rybaření pro děti), či mistrovství světa v kaprařině Stairs to hell na Pálavě. Více na katlov.com 

 

eliska-buckova
Foto: Marie Majerová

 

Sledujte krok za krokem práci návrhářek, úspěchy i případné komplikace, s nimiž se mohou v průběhu setkat. O všem vás budeme informovat jak v časopise, tak i na webu. 

 

Hlavními partnery projektu Český design 2017 jsou: 

 beny

skola