Březnový stylingový tip přináší využití hedvábné halenky s romantickým nábojem v každodenním šatníku.

look-brezen-uvod

 

Tak tuto variaci casual romantiky určitě nebudete chtít jen tak odložit. A zdá se, že počasí vám pro její vynesení ještě nabídne dostatek vhodného prostoru. Hedvábná halenka, která sama o sobě vykazuje všechny atributy luxusního kousku, se ve společnosti hypertrendy džín s širokými nohavicemi a vysokým pasem stává nepostradatelným středobodem vaší jarní módní výbavy. Tak pohodlné, přitom sexy, ale i elegantní a hravé zároveň! Co víc si přát? Snad jen devízu možnosti kombinovat s různou škálou doplňků či svrchníků a máte před sebou rázem hned několik neodolatelných módních podívaných, za kterými se ohlédne každý, kdo jen trochu rozumí módě.

My se vám rozhodly přiblížit styling postavený na výraznějších doplňcích, který koketuje s volnočasovým stylem, přitom ale obstojí i jako velmi povedený business outfit.

 

look-brezen-skladacka

Halenka model 101, Burda Style 12/2020 nebo v našem eshopu 1džíny Levi's, 3299 Kč 2 náušnice COS, 599 Kč 3 plášť Reserved 1499 Kč 4 pásek Etro, mytheresa.com, 320€ 5 kabelka Reserved, 699 Kč 6 Boty Vagabond, 3999 Kč

 

look-brezen-kolecko

Galerie: BŘEZEN: LOOK MĚSÍCE
Halenka Džíny s širokými nohavicemi Kabát Kabelka Náušnice Pásek Boty