Naučte se zhotovit tašku nebo opasek z kůže pod odborným vedením 

brasnarske-remeslo

 

Ve středu 30. ledna a v úterý 12. února proběhnou přímo v dílně Brašnářství Tlustý a spol. v Praze 10 řemeslné workshopy určeny pro všechny, kdo si chtějí vyrobit kvalitní kožený opasek nebo sestavit dámskou kabelku.


Stát se na pár hodin designérkou a vyrobit si vlastníma rukama koženou kabelku mají příležitost účastnice workshopu, který proběhne koncem ledna v brašnářské dílně v pražských Vršovicích. „Na kreativním workshopu si účastnice pod vedením módní designérky Moniky Lepschy během dvou hodin sestaví svou vlastní MONI stavebnici – z předpřipravených kožených dílců si pomocí tkanic vytvoří kabelku a navrhnou originální dekoraci. Účastnice si osahají všemožné materiály a vyzkouší si několik odvětví rukodělných prací,“ pozval na první z workshopů Ivan Petrův, ředitel Brašnářství Tlustý a spol.

brasnarstvi-tlusty-a-spol-s-ro-2024

Druhý z workshopů je určen pro všechny, kdo si chtějí vyrobit vlastní dvojitý opasek na míru. Pod vedením zkušeného brašnáře Adama Máčela vstoupí do světa řemesel a sami poznají, jaké to je udělat si kvalitní věc vlastníma rukama. „I bez předchozích zkušeností si každý z účastníků workshopu odnese prvotřídní opasek s kvalitní nerezovou sponou. Během tří hodin projde všechny operace a sáhne si na stroje, které se v brašnářské dílně používají. Návštěvníci obou workshopů se mohou těšit i na občerstvení a pohodovou kreativní atmosféru přímo v naší dílně,“ řekl Ivan Petrův.

 

foto

 

Cena workshopů je 3490 korun a účastníci se na nich seznámí nejen s brašnářským řemeslem, ale na jeho konci si domů odnesou vlastnoručně vyrobenou kabelku nebo opasek. Vstupenky na workshopy je možné koupit online na stránkách www.brasnarstvitlusty.cz/cs/workshop.

brasnarstvi-tlusty-a-spol-s-ro-1727