Skvěle padnoucí spodní prádlo pro ženy každého věku, proporcí a stylu

uvod2

 

Málokterý kousek oblečení dokáže tak velké věci jako spodní prádlo. Dokonalá silueta, radost z vlastního obrazu v zrcadle, komfortní pocit při každém pohybu. Ovšem pozor, pouze správně vybrané a padnoucí prádlo dá náležitě vyniknout svůdným liniím ženského těla – tak jako to umí britská značka Boux Avenue.


foto4  

 

Díky unikátní, široké škále velikostí od 60A až do 90I v Boux Avenue svoji vytouženou a perfektně padnoucí podprsenku najde žena každého věku i proporcí. Odvážné krajkové prádélko pro mimořádné příležitosti, pohodlné praktické modely pro každodenní nošení, nejrůznější „vychytávky“ (třeba když outfit s odhalenými rameny či zády nedovoluje použít klasický set prádla), rozmanité materiály, střihy, decentní i zářivé barvy, exkluzivní a přitom cenově dostupné kousky.

 

foto1

 

Přívětivá, profesionální obsluha v prodejně v Centru Chodov pomůže zvolit ideální typ a velikost, módní trendy optimálně sladí s individuálními proporcemi, poradí, jak spodní prádlo správně oblékat. Zkoušení a hledání vhodného prádla či plavek je v Boux Avenue povýšeno na mimořádně příjemnou záležitost, žádný stres! V prostorných kabinkách je možné nastavit tři různá osvětlení: den, západ slunce a noc, takže zákaznice hned na místě zjistí, jak moc jí to bude v různých situacích slušet.

 

foto3

 

Hledáme ambasadorky!

Boux Avenue dívkám v Praze nabízí jedinečnou příležitost spolupracovat s luxusní módní značkou, získat řadu cenných zkušeností a vítaných benefitů. Milovnice módy, aktivní na Instagramu, YouTube, Facebooku či blogu, studentky vysokých škol hledající stáž v oboru… ty všechny se mohou hlásit prostřednictvím Facebooku.

Vybrané ambasadorky se zúčastní speciálního tematického programu, kde se mimo jiné dozvědí mnohé o přípravě kampaní na sociálních sítích a práci na tvůrčích projektech, budou se podílet na obsahu kanálů Boux Avenue, přednostně dostanou informace o novinkách a mohou pravidelně využívat slevy a dárky. Ambasadorka s nejlepšími výsledky na konci získá speciální cenu 10 000 Kč.

 

foto2