Perfektní souznění barev na jednoduchých trendy modelech

uvodni

Foto: Sven Hedstrom  

 

Bílá asociuje nevinnost, čistotu a jemnost, díky níž podtrhuje ženskost. Té se však do opozice staví džínovina, aby vnesla outfitům trochu té rebélie. Společně pak vytvářejí sympaticky vyvážený look! 


Batistové tričko

vel. 36 – 44

Zasunout do kalhot nebo nechat venku? V případě batistového trička s přisazeným límečkem a s výstřihem zvaným voda vypadají dobře oba způsoby. Sedmiosminové rukávy se dají ležérně ohrnout a sympatický je i nenápadný detail, a sice kapsy v bočních švech.

 

101

 

Popelínová halenka

vel. 34/36, 38/40, 42/44

Přitažlivost protikladů je všeobecně známa. Platí to i u této bílé halenky, kde se potkávají kratičké rukávky s širokou hranatou trupovou partií. Model s klasickým límečkem a ramenním sedlem zaujme skládanou vsadkou na zadním dílu. Perfektní siluetu utvoříte kombinací halenky s úzkými džínami nebo obepnutou pouzdrovou sukní.

 

1113

 

Batistová tunika

vel. 36 – 44

Nařasený puntíkovaný batist vpředu i vzadu drží na uzdě zašpičatělé sedlo, kdežto na rukávech tuto úlohu převzaly manžety. Halenku (A) vhodně doplní v chladných měsících sexy džíny typu skinny, které v teplých dnech můžete vyměnit za šortky. Model hravě zvládnete, protože se šije podle Obrazového kurzu.


108

 

Lehká halenka

vel. 36 – 44

Romantickou halenku s raglánovými rukávy načechrávají tunýlky v záložkách. Vázačku na velkém výstřihu lze uvazovat podle momentálního rozpoložení, nejněžněji ale působí jako velká mašle.


106

 

Nápaditá halenka

vel. 36 – 44

Dole zaoblená krátká lišta zapínání, manžetové rukávy a především asymetrický, přímo umělecky zvlněný šůsek. Takovou halenku užijete jak do práce, tak mimo ni.

 

posledni