Elegantní šaty s nádechem nostalgie pro romantické krásky

110-a-styling


Chcete-li podtrhnout svůj dívčí půvab, oblékněte si asymetricky řešené šaty z elastického žakárového žerzeje. Model 110 A z prosincové Burdy Style určitě užijete celoročně, ale perfektně se hodí i do zimy, kdy se k nim nebojte obléct teplejší punčocháče, kozačky a kabát (model 104 B, Burda Style 12/2015). Černými doplňky téměř nikdy nic nezkazíte, ale pokud vám přijdou k tomuto outfitu příliš tvrdé, zvolte smetanové a šedé odstíny, jako jsme to udělali my.


Vysoké kozačky (Deichmann, 1199 Kč) mají širší podpatek, díky kterému se vám příjemně prodlouží nohy a zároveň vám zaručí pohodlí při chůzi. Dominantní ozdobou menší kabelky Closet (Tamsin.cz, 2055 Kč) s praktickým delším popruhem je beze sporu roztomilá mašlička, která se k romantickému ladění dokonale hodí. Proto vám můžeme doporučit také jemný stříbrný řetízek s přívěskem se stejným motivem zhotoveným z kubické zirkonie a zkombinovaným se sladkovodní kultivovanou perlou (Pandora 2390 Kč). Dokonale vystínovaných očí docílíte pomocí paletky očních stínů Auda[city] in Paris (Lancôme, 1800 Kč). 

 

Více modelů z prosincové Burdy Style si můžete prohlédnout  zde

Galerie: Doplňky k šatům
Kozačky, Deichmann, 1199 Kč Oční stíny, Auda [city] in Paris, Lancôme, 1800 Kč Řetízek s přívěskem, Pandora, 2390 Kč Kabelka Closet, tamsin.cz, 2055 Kč Šaty 110 A, Burda Style 12/2015