Venku ještě panuje zima, ale jaro už se blíží!

styling-2-2016

 

Dnešní outfit z únorové Burdy Style, který bychom vám rádi představili, užijete během teplejších jarních dnů, ale hlavně pak v létě o dovolené... Kdo šije ví, že je ideální čas pustit se do práce! 

Raglánové tričko ( model 118, Burda Style 2/2016) s širokým stojáčkem máte ušité raz dva, nicméně trošku vás potrápí pevnější hightech materiál. Cutout žerzej je speciální látka s perforovaným vzorem, která je v tomto případě zdvojená elastickou průsvitnou fólií. Pokud se vám ji nepodaří sehnat, nahraďte ji krajkovinou. Jelikož je model lehce průsvitný, noste pod něj např. top tělové barvy. Thomas Burberry byl nejenom zakladatelem stejnojmenné britské módní značky, ale také vynálezcem všestranného gabardénu, který své mimořádné vlastnosti propůjčil i minisukni s odepínatelným předním dílem (model 122 A, Burda Style 2/2016). 


Kabelka Obag (minibag, different.cz, 1770 Kč) k originalitě přímo vybízí! Nevyberete-li si z "hotových" kabelek, můžete si ji sestavit podle vašeho v kusu. Jednoduše si stačí vybrat z široké nabídky různých barev tělo a další komponenty, které lze mezi sebou snadno kombinovat. Pohodlí zaručí nízké boty z příjemného materiálu s poutavou výšivkou (Roxy 950 Kč). A naprostou nezbytností do slunného dne jsou samozřejmě brýle (Mango, 499 Kč). 


Čím dotáhnout svůj vzhled k dokonalosti? Sportovní styl vyžaduje málo, vystačíte si s řasenkou a lehce zbarvenými rty. Nová paletka  Pretty Easy Lip Palette (Clinique, 1570 Kč) obsahuje kompletní škálu úžasných růžových a fialových odstínů v jednom praktickém setu. Máte chuť být trochu kreativní? S použitím špachtličky a štětečku si ve čtyřech prázdných mističkách setu namíchejte své vlastní odstíny. Pokud však dáváte přenost jen přirozeně tónovaným rtům, můžeme vám doporučit balzámy na rty Sweet Baby Lips (Maybelline New York, 79,90 Kč). 


Více modelů z únorové Burdy Style si můžete prohlédnout  zde.

Galerie: Doplňky k jarnímu outfitu
Model 122 A, Burda Style 2/2016 Balzám na rty, Maybelline New York Paletka na rty Pretty Easy Lip Palette,  Clinique, 1570 Kč Sluneční brýle, Mango, 499 Kč Model 118, Burda Style 2/2016 Kabelka, Obag, different.cz, 1770 Kč Boty, Roxy, 950 Kč