Hřejivá kolekce z heboučkých materiálů pro malé slečny ve vel. 110 – 134 

uvodni

Foto: Daniela Reske

Dobří přátelé nás nikdy nenechají ve štychu… Potěší na duši, když je nám „ouvej“, nezkazí žádnou legraci a jsou pro každou lumpárnu. Úžasná kolekce v příjemných tónech šedé a bílé se na nějaký čas stane nejlepší kamarádkou pro vaši holčičku.


Elektronické střihy modelů naleznete v našem e-shopu včetně českého návodu. 


Šatičky na ramínka  a Měkoučký kabátek 

vel. 110 – 134

Šatičky ozdobené prošívanou klokaní kapsičkou si vaše malá cácorka natolik zamiluje, že je nebude chtít sundat! Naštěstí nemusí, jelikož jsou vhodné na doma i na ven, především když se doplní neodolatelně heboučkým pláštěm, který vábí k zachumlání, jako by to byla měkoučká deka. Teplo udržuje 

nejen díky vrchní imitaci kožešiny, ale také prošívané podšívce, která nesměle vykukuje, když jsou patentky odepnuté.


139


Pohodlné legíny a Prošívaný plášť 

vel. 110 – 134

Ušít prošívaný plášť z nylonové tkaniny se stojáčkem a kapucí vám chvíli potrvá, avšak vaše úsilí bude stát za to, protože udrží vaši dcerku v teple i v těch největších mrazech. O hřejivý komfort se postarají také legíny, jejichž spodní lemy z elastického žebrového úpletu ozdobily řady malých knoflíčků.


140


Pelerínka s kapucí  

vel. 110 – 134

Veliké bambulky si zvesela poskakují na pelerínce z prošívané látky, která poslouží místo kabátku do přechodného období mezi létem a zimou. A když zafouká vítr nebo začne poprchávat, hřejivá kapuce ochrání proti prochladnutí.


141