Exkluzivně jen pro tuto příležitost trička od Kláry Nademlýnské

uvod


Světoznámá návrhářka Klára Nademlýnská, jež odstartovala svou kariéru před 30 lety v Paříži, navrhla pro letošní AVON Pochod trička pro ženy, muže i děti, která slouží jako vstupenka na akci a zároveň jejich koupí podpoříte dobrou věc.

 

Specialitou dámského trička je růžová stuha všitá na zádech, která symbolizuje Avon stužku. Dětské tričko zdobí potisk speciálně navrženého myšáka, maskota Pochodu.

 

„Chtěla jsem pro kluky a holky udělat něco nového, nevšedního a veselého. A věřím, že s myšákem se mi to povedlo. Nejdůležitější ale je, že ta trička pomáhají, a proto jsem se také do projektu zapojila,"  vysvětluje Klára svou motivaci.

 

foto

 

Co je AVON Pochod?  

Pochod představuje velkolepou oslavu života, zdraví, ale i solidarity, soudržnosti a naděje pro ženy s rakovinou prsu. Za 18 let se na projekty boje za zdravá prsa vybralo už 110 milionů korun!

 

Kdy a kde se koná?

Start je 9. června ve 12:00 na Staroměstského náměstí. Návštěvníky čeká symbolická trasa dlouhá 3 km vedoucí ulicemi Pařížská, Čechův most, nábřeží Edvarda Beneše, nábřeží Kapitána Jaroše, Hlávkův most a ostrov Štvanice. Zvládnou ji bez problémů i maminky s kočárkem, dětmi i čtyřnozí návštěvníci. Cílem je ostrov Štvanice.

 

Kdo vám k tomu bude hrát? 

Pochod bude probíhat za doprovodu Campany Batucady,  v cíli pak vystoupí Lake Malawi, Polemic, Václav NOID Bárta, David Deyl a další

 

Kolik trička stojí?  

Cena trička je 399 Kč, dětská varianta se hodí pro kluky i holky od 3 do 12 let a stojí 319 Kč. K nákupu dámské a pánské varianty navíc návštěvníci získají stylovou Avon tašku zdarma. 

 

Více na  www.zdravaprsa.cz