Jedna ikona. Jedna žena. 10 neuvěřitelných účesů

2-anja-rubik


Nikdo neztělesňuje univerzálnost dokonalého stylu tak jako právě Anja Rubik, která patří k nejvyhledávanějším modelkám a která je známá svou schopností měnit se jako chameleon.

 

3-anja-rubik

  

Anja sice pochází z Polska, ale už jako dítě žila v několika zemích na různých kontinentech, a tak se lehce přizpůsobuje a je zvyklá na různé kultury. Zkrášluje mola a pózuje pro ty nejznámější módní návrháře naší doby, neustále se objevuje na obálkách časopisů a při focení módních editoriálů z celého světa. Je to žena schopná podmanit si jakýkoliv styl, ale my ji milujeme především pro její tajemnost.  

 

4-anja-rubik

  

“Pro mě je důležité neustále se vyvíjet, růst a měnit se. V módě existují různé sezony a trendy. Je skvělé mít možnost mixovat je spolu se svým vlastním stylem nebo podle nálady. Večer si vyjdete s uhlazeným účesem a přes den s něčím ve stylu rokenrolu. A přesně to dnes evokuje moderní ženu. Je to skvělý pocit, moct být kýmkoliv a neustále přitom rozvíjet své vlastní já,“ říká Anja na adresu účesů, které měla možnost si vyzkoušet.

 

5-anja-rubik

 

Díky úžasné schopnosti L’Incroyable Blowdry od značky Kérastase a šikovným rukám skvělého Luigiho Murenua se Anja přeměnila na 10 neuvěřitelně dokonalých žen! Zázračné tvarující mléko nastoluje nová pravidla vlasového stylingu. Tento remodelační přípravek totiž poskytuje optimální tvarovatelnost a nekonečné možnosti při změně účesu. To vše bez opětovné aplikace, bez opakovaného mytí a bez pocitu slepených vlasů.

 

6-anja-rubik

 

Klasické i originální kreace s ním snadno zvládnete bez cizí pomoci i vy. Během jednoho dne tak můžete vystřídat více účesů, aniž byste musela hned běžet ke kadeřníkovi.