Také šatníky našich nejmenších potřebují jarní obnovu!  

deti-uvod


Vneste do nich svěží povětří v podobě několika stěžejních kousků, bez kterých vaše děti na jaře neudělají ani krok. Praktická a nepostradatelná jarní výbava pro malé dobrodruhy i parádnice čítá několik nestárnoucích střihů, jistě je využijete nejen tuto sezonu.


Nesmí chybět parka, tu rádi nosí chlapci i dívky. Zvolte nepromokavý materiál či softshell a rázem je z ní multifunkční kousek! Novou, přesto zkušenostmi ověřenou jarní výbavu mladé dámy postavte také na roztomilých šatech a pohodlně střižených kalhotách s nízkým sedem, obojí se skvěle kombinuje s ostatními  stěžejními prvky vyladěného jarního šatníku.

Chlapci zas padne do oka švihácká džínová bundička, kterou můžete vyšperkovat nášivkami s jeho oblíbenými motivy. Triko inspirované baseballovým dresem je cool! Navíc nabízí nepřeberně mnoho barevných i materiálových zpracování a rozumí si s džínami i cargo kalhotami. A nakonec mikina s kapucí, tzv. hoodie, to je prostě must have každého mladého pána!

 

Všechny střihy najdete v našem eshopu, kde si můžete pohodlně stáhnout také podrobný návod zpracování.  Tak už na nic nečekejte, jaro a skotačení na česrtvém vzduchu je konečně tu!

 

Dětská parka (vel. 110  – 134)

 

  deti-parka-kolecko

 

 

Kalhoty se sníženým sedem (vel. 104 – 128)

deti-kalhoty-kolecko

 

 

Šaty s křidýlkovými rukávy (vel. 104 – 128)

deti-saty-kolecko

 

 

Tričko s raglánovými rukávy (vel. 92 – 116)

deti-tricko-kolecko

 

 

Dětská mikina s kapucí (vel. 140 – 164)

deti-mikina-kolecko

 

 

Džínová bunda s podšívkou (vel. 110 – 134)

deti-bunda-kolecko