Luxusní kousek z dílny amerického top labelu exkluzivně pro čtenářky Burda Style.

blejzr-01

Dokonale střižený blejzr, to je základ každého perfektně postaveného šatníku. Jestliže vám přesně takový stále schází, právě jste jej objevily! Speciálně pro čtenářky našeho časopisu vytvořili v dílnách špičkové americké značky Veronica Beard tento neodolatelný a nepostradatelný kousek pyšnící se vysokým faktorem nepřehlédnutelnosti. 

 

 

Veronica Beard...

...to je fúze vysoké krejčoviny a neformálních střihů. Ideální kombinace pro vyladěný business look i super vzhled ve volném čase.

 

  blejzr-02
                                         Která je Veronica Beard? Obě! Dvě švagrové, které pojí stejné jméno a příjmení  i láska k módě | foto: archiv

 

Ultra femininní sladce růžový blejzr s jednoduchým, ale impozantním dekoltem, vznikl pod rukama dvou návrhářek, které pojí nejen láska k módě, ale i naprosto shodné jméno a přijmení. Ideální název pro společnou značku, nemyslíte? Mottem této sympatické dvojice švagrových je: "Vypadat dobře, cítit se dobře a dělat to, co milujeme."  Móda v jejich podání má bavit, a současně sloužit tak, aby ji šlo nosit ideálně 24 hodin denně, za každých okolností. A že si za svou myšlenkou tyto dvě dámy skutečně stojí, to dokazuje také jejich web, který přináší pelmel univerzálních módních a kosmetických rad fungujících i bez ohledu na žhavé trendy, namísto chrlení pomíjivých fashion tipů určených nanejvýš pro nejbližších pár týdnů. 

 

  bejzr-03

Model 132 ve velikostech 36 – 44 najdete v aktuálním, květnovém vydání časopisu Burda Style.