Britská módní značka oslavuje kolekcí podzim/zima 2018 již desáté výročí. 

victoria1


Celoroční oslavy jubilea značky započala Victoria Beckham novou kolekcí podzim/zima, která se nese v tradičním stylu plném sofistikovanosti a praktičnosti.

 

Kolekce pro období podzim/zima 2018 je plná jemných střihů a asymetrie. Victoria se v kolekci soustředí na zdůraznění ženských tvarů a zachování elegance. Díky mixování různých materiálů a snadnému vrstvení jednotlivých kousků tvoří dokonalý šatník pro nadcházející chladné období. V kolekci nechybí klasický doplněk ve formě kabelky. Ty se vyrábí výhradně v Itálii s důrazem na špičkovou kvalitu materiálů i zpracování.

 

  victoria3

 

Převládají zde jemné zemité barvy, které nejlépe vyniknou ve spojení s kousky v odvážnějším barvách, jako je výrazná vínová či sytě růžová. Ve vkusném provedení a v neutrálních kombinacích zařadila Victoria Beckham do poslední kolekce i leopardí vzor, hit letošního podzimu. Kolekce F/W 2018 oslavuje ženskou eleganci, luxusní kvalitu a jednoduchost.

 

victoria2

 

Slavnosti významného milníku značky vrcholí představením kolekce jaro/léto 2019, které Victoria Beckham přesunula z New Yorku, kde dosud svou tvorbu prezentovala, do Londýna, kde ji letos v září historicky poprvé uvedla během týdne módy. Oslavuje tak nejen svou značku, ale i své britské kořeny.

 

Zdroj: BB Media Consulting