Konec sportovním oblečkům à la závodní dres. Buďte trendy i při aktivním odpočinku.

 

sirka-lasoul2

Foto:  lasoul.cz

Bloumáte-li zoufale mezi sportovními triky a kalhotami v obchodech s touhou objevit něco, co by ve vás vyvolalo tu správnou pozitivní náladu i nadšení, a přitom si nesnížilo laťku módního kritéria, vězte, že nejste samiMartina Prokopová se v cyklistickém dresu nikdy necítila dobře a v bikerském triku si zase připadala jako kluk. „Toužila jsem po originálních a barevných motivech. Chtěla jsem mít na sobě něco, v čem neztratím svou ženskost, bude to pohodlné a zcela funkční. Ale to mi v nabídce velkých sportovních značek chybělo,“ popisuje Martina důvod, proč sama usedla k šicímu stroji a nakonec založila vlastní značku se sportovním oblečením LASOUL

 

Její trička jsou sice ušitá z funkčního materiálu, aby docházelo k regulaci teploty těla a odvádění potu při sportu, ale především mají podpořit každou ženu při sportovním výkonu. „Funkční trička LASOUL jsou určena primárně na kolo, koloběžku nebo jízdu na kolečkových bruslích. Nejedná se o klasické dresy. Střih je vyladěný tak, aby tričko nebylo příliš přiléhavé a postavě lichotilo. Prodloužená bederní část zajistí, že se záda při předklonu neodhalí a raglánový střih zaručuje volnost pohybu,“ popisuje Martina Prokopová, která si návrhy designů včetně barevných kombinací vymýšlí sama. „Inspiruji se na cestách, při sportu, v přírodě i pozitivními ženami, které mě obklopují. Grafik pak vloží mé návrhy do střihu trička a sublimační metodou se přenesou na látku. Sublimuje se každé tričko zvlášť, není to tak, že se natiskne metráž a z té se následně šije,“ dodává.


sirka-lasoul

Foto: lasoul.cz

 

Veselými horními kousky pro aktivní odpočinek její podnikání začalo a rozhodně nekončí. „ Letos jsem zkusila nabídnout MTB kraťasy s originálním designem a hned se vyprodaly. A tak plánuji, že je zařadím do stálé nabídky stejně tak j ako třeba legíny. Další kousky oblečení přidávám postupně, zákaznice se mají každou sezónu na co těšit,“ uzavírá Martina Prokopová, jejíž internetový obchod LASOUL najdete ZDE.

 

Máte chuť si také vytvořite design sportovního oblečení podle vlastního gusta? Inspirujte se našimi střihy:


Pestrobarevné běžecké legíny


sirka-pestrobarevne-leginy


Harémové kalhoty pro maximální pohodlí


sirka-haremove-kalhoty


Tričko tunikového střihu


sirka-joga-tricko