Ve dnech 29.11.-1.12. nás najdete na pražském Výstavišti. Naučte se s námi šít. 

sirka-vanocni-trhy-2019(1)

 

Odstartujte Advent příjemnou vánoční atmosférou plnou inspirace a tvoření! Od pátku 29. listopadu do neděle 1. prosince můžete dorazit do Průmyslového paláce v Praze, posedět, načerpat nápady před Vánoci, zakoupit dárky nebo si dokonce vytvořit vlastní ozdoby a ušít kousky na sebe, své děti či blízké. Vůbec poprvé budeme tvořit z designových látek od TUFKA (psali jsme třeba ZDE)!

 

Vlastní rukou

Přímo v centru výstavní plochy Průmyslového paláce najdete stánek časopisu BURDA STYLE, u kterého na vás budou čekat šikovná lektorka Radka Bajusová (PSALI JSME ZDE) a designové látky TUFKA, ze kterých si na místě můžete vyrobit vkusné čepičky, šály a designové šátky. Tuto příležitost si nenechte ujít! Z těchto látek totiž budeme v našem stánku šít vůbec poprvé!

 

sirka-vanocni-trhy  

 

Inspirace před Vánoci

Kromě stánku časopisu BURDA STYLE najdete v prostorách paláce také Apetit, kde můžete zakoupit kuchařky z edice Apetit za exkluzivní cenu, nebo Venkov a Styl. Tam vás bude čekat workshop na výrobu vánočních hvězd a ozdob.

 

A co děti?

Své ratolesti přiberte s sebou, protože na ně jsme mysleli také! Pro ně je připravený dětský koutek, ve kterém si mohou malovat, tvořit a skotačit.

 

Termín : 29.11.-1.12.
Otevřeno : 10:00 – 18:00
Adresa: stánek BURDA STYLE v centru výstavní plochy Průmyslového paláce
Areál Výstaviště 67,
170 00, Praha 7
vstupné: vnější trhy zdarma, vnitřní 50 Kč/osobu (děti do 120 cm a ZTP/P zdarma)

FB událost Burda Style najdete ZDE.

FB událost Výstaviště Praha najdete ZDE