Vyhrajte originální jelení šperk značky Deers

uvodni

 

Soutěžte s Burdou Style a získejte jednu z handmade broží ve tvaru jelínka z vánoční edice od značky Deers!

 

Co pro to musíte udělat?

Zašlete nám fotografii vlastnoručně vyrobené vánoční dekorace nebo výzdoby společně s vaším jménem a adresou, a to E-MAILEM na redakce.burda@burda.cz, do předmětu uveďte VÁNOCE.

 

Co můžete vyhrát?

Výhru získá 18 nejoriginálnějších fotografií, z toho prvních 8 velkou a dalších 10 malou brož od české značky Deers v čele s designérkou Kamilou Písaříkovou.

 

foto2

 

Letošní vánoční a zimní stádo jelínků je sladěné do elegantní barevné kombinace zlaté a černé, aby vám pěkně ozdobilo sako či kabát a rozjasnilo chladné dny. Aktuální edice Deers šperků se třpytí ještě více než obvykle, je totiž nazdobena broušenými kamínky a perličkami Swarovski Crystals a jako vždy vyniká velkou dávkou kreativity a hravosti, která se pro ni během let stala příznačnou. Za dobu své existence si jelínci získali mnoho fanynek nejen v České republice, ale také za hranicemi. Zákaznice je nosí například v Japonsku, Americe a Mexiku. S roztomilým motivem se můžete setkat na brožích, čelenkách, náhrdelnících a třeba i prstýncích.

 

Více informací o jelíncích spolu s možností si je zakoupit najdete na www.deers.cz.

 

Uzávěrka a vyhlášení soutěže

Uzávěrka pro zařazení do soutěže je 27. 12. 2016. Seznam výherců bude zveřejněn v Burdě Style 2/2017, která vychází 25. ledna 2017, a na webu.

 

Soutěž platí pouze pro ČR. Na výhru není právní nárok. Úplná pravidla účasti v soutěži naleznete na webových stránkách www.burda.cz.