Zpříjemněte si únor zajímavými výhrami 

soutez-uvodni(1)(1)


Ať už svátek zamilovaných slavíte nebo ne, vždy se najde vhodná příležitost, kdy potěšit někoho milovaného nebo i sebe sama! 

Připravili jsme pro vás soutěž o čtyři lákavé výhry...  Co musíte udělat, abyste mohli jednu z nich získat? Stačí odpovědět na tuto otázku: 


Jak jste se dozvěděli o stránkách www.burdastyle.cz? 

 

E-mail s odpovědí a předmětem Valentýn s Burdou Style zasílejte na redakce.burda@burda.cz. Nezapomeňte uvést vaše celé jméno a adresu. Hodně štěstí!

 

Soutěž probíhá od 3. 2. do 7. 2. 2016. Výherce budeme informovat e-mailem a také je zveřejníme na tomto webu během pondělí 8. 2. 2016.

 

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže. Svou účastí poskytujete vydavateli časopisu Burda Style (Burda Praha spol. s r. o., IČ: 15273598, se sídlem Přemyslovská 2845/43, 130 00 Praha 3) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů pro marketingové a redakční účely.


A o co se tentokrát hraje? 


1. Poukaz v hodnotě 1000 Kč do květinového atelieru MAT Flowers design Martiny Černé. Jednoduchost a individualita na prvním místě. Květiny jsou samy o sobě krásné a není nutné vymýšlet jim mnoho přízdob. A protože by nám chyběla svěží vůně čerstvých květin vytváříme aranže a kytice i s řezaných květin. Spolupracujeme s nejrůznějšími dodavateli květin a dodavateli dekorací z celého světa. Zúčastňujeme se květinářských a designových veletrhů, neustále se vzděláváme a sledujeme celosvětové trendy. Svatební květinový servis je pro nás třešničkou na dortu! Více informací na webu www.mat-flowers.cz

 

mat-flowers1

 

 

2. Parfém Womanity Parfum Pour Le Sac (EdP 7,5 & 35 ml) od značky Thierry Mugler v hodnotě 1440 Kč

Womanity, první sladko-slaná vůně v praktickém kabelkovém balení, které je zdobeno třemi stříbrnými řetězy symbolizující pouto, jež spojuje všechny ženy. Její světle růžová barva, charakteristická pro Womanity, odráží jemné dřevité tóny listů a dřeva fíkovníku a sladce pikantní nóty fíků a kaviáru. 


thierry-mugler

 

 

3. Svícen Clearly Creative Koule na svíčky votivky od značky Partylite v hodnotě 1049 Kč 

Skleněný svícen o výšce 15 cm v sadě se šesti svíčkami z kolekce Forbidden Fantasy, které vydrží hořet až 11 hodin. Více informací na webu www.partylite.cz.

 

partylite

 

 

4. Balíček péče o pleť od značky Nivea v hodnotě 1030 Kč

Perlové sérum proti vráskám Q10 plus (40 ml): Sérum v kůži účinně doplňuje množství koenzymu Q10, který spolu s kyselinou hyaluronovou a kreatinem redukuje vrásky, působí proti stárnutí a navrací pleti pružnost, pevnost a energii. Hedvábná konzistence je přímo ideálním základem pod denní i noční krém!

Denní a noční krém: O antioxidantech se hovoří jako o ochráncích zdraví i krásy. K záchraně pleti ale nemusí jejich konzumace prostřednictvím potravin vždy stačit. Když přijde na to, kam se veškerý užitek dostane, zjistíte, že pleť je na řadě až jako poslední. Proto sáhněte po antioxidantech, které působí i zvnějšku. Právě takovým bojovníkem je koenzym Q10. Vyzkoušejte tedy osvědčené výrobky NIVEA Q10, které stavějí na jeho blahodárných účincích! Více informací na webu www.nivea.cz


nivea

 

 

sni-mek-obrazovky-2016-02-03-v-16-57-11(1)