Jedinečný český design se představil na módní přehlídce

1

 

V uplynulém měsíci se na módní přehlídce The Code of Fashion v uměleckém prostoru Pragovka představila nová ikonická kabelka Noire Crystal spolu se dvěma autorskými kolekcemi dámského oblečení Noire by Mi Lenky Mulabegovič a Noire by VS Venduly Šulanové. Večerem velmi energicky provázeli Ondřej Urban a Petr Říbal, dvojice moderátorů z Evropy 2. Mezi hosty se objevily známé tváře jako zpěvačka Viktoria, sportovci Josef Dostál, Sandra Mašková a další.

 

Módní přehlídku značky Noire zahájilo taneční vystoupení, které navodilo tu správnou „noire“ atmosféru a podtrhlo jedinečnost celé akce. Černá ostatně dominovala jak na přehlídkovém mole, tak i mezi hosty. Následovaly modely z kolekce Noire by Mi designérky Lenky Mulabegovič, která vsadila na zajímavé střihy a černou rozjasnila kontrastními barevnými barevnými pruhy. Poté se formou uměleckého tanečního vystoupení přítomným představila nová kabelka Noire – Crystal. Minimalistický tvar vybroušeného krystalu, jedinečná technologie zpracování a unikátní kód z ní činí velmi elegantní, osobitý a nepřehlédnutelný doplněk. Kabelka vyrobena z pravé kůže a určená pro výjimečné příležitosti. Autorkou designu je opět úspěšná Vendula Šulanová, jejíž limitovaná kolekce oblečení Noire by VS přítomné nadchla kvalitními materiály, precizním střihem a originálními detaily.

 

Úspěch přehlídky The Code of Fashion byl fenomenální. Velký zájem mimo jiné vzbudily rovněž číselné kódy, které zdobí jednotlivé modely a zaručují značce Noire punc jedinečnosti. Unikátní číselný kód je vstupenkou do mobilní aplikace, kde se tvoří nová módní komunita založená na otevřenosti a sdílení módní inspirace. Je to zcela ojedinělý princip propojující reálný svět módy s tím virtuálním. Kód je současně zárukou pravosti a chrání značku Noire proti plagiátorství.

 

Kabelky Noire a Noire Crystal, stejně jako limitované kolekce Noire by Mi a Noire by VS jsou k dostání v showroomu Mi fashion, Lužická 22, Praha 2.

Galerie: THE CODE OF FASHION