Užijte si jarní Dny Marianne s nejlepším průvodcem on-line nákupy v mobilu. Tentokrát v novém kabátě.

  dm-aplikace

 
 
 

Jarní Dny Marianne startují již dnes! Pokud ještě nemáte slevové kupony z dubnového čísla Marianne nebo Marianne Bydlení, není nic jednoduššího než si je zakoupit v aplikaci Dny Marianne! Čeká tam na vás více než 300 slevových nabídek se slevou až 50 % do obchodů a eshopů v ČR i SR, skvělé dárky k nákupům, přehled o slevách, adresách a otevírací době jednotlivých obchodů. Stažení aplikace je zdarma, slevové kupony si v ní můžete zakoupit za 110 Kč.

 

Novinky

A to není vše! Letos dostala mobilní aplikace Dny Marianne nový kabát, včetně nových praktických funkcí. Už nemusíte nikde po kapsách hledat papírový nákupní seznam, všechny věci, které si během Dnů Marianne chystáte koupit, si můžete přehledně zapsat do aplikace a mít tak seznam vždy po ruce. 

Jelikož je letos v nabídce přes 300 slevových nabídek, pro lepší přehled v aplikaci najdete seznam těch nejvýhodnějších. Jsou označený jako Zlaté kupony a získáte s nimi ještě větší slevy, než na které jste u vybraných značek byli doposud zvyklí.  


Nová registrace

Abyste mohli využívat všechny funkce aplikace, je potřeba se do ní znovu zaregistrovat. Pokud jste se tedy registrovali před 1. březnem 2022, registrace platná není. Vytvořte prosím novou.

Nevíte si rady s instalací? Na dnymarianne.cz jsme pro vás vytvořili přehledý návod, jak na to.

 

Pro Ukrajinu

Situace na Ukrajině není lhostejná ani nám, proto jsme se v rámci jarních Dnů Marianne rozhodli věnovat 10 % z každých koupených slevových kuponů v aplikaci Dny Marianne Dětskému fondu OSN – UNICEF, který působí přímo na místě.