Podzim a zima ve znamení smyslnosti i divoké džungle

sirka-spodni-pradlo2

 

Italské značky Calzedonia, Intimissimi a Tezenis odtajnily hity svých kolekcí pro sezónu podzim/zima 2019-2020. Na co se můžeme těšit? U punčochového zboží Calzedonia bude vévodit pánský styl: klasické kostky, kohoutí stopy či tartan. Hitem ale i nadále zůstanou třpytivé materiály nejrůznějších barev i textur.

 

sirka-calzedonia

 

Spodnímu prádlu Intimissimi bude hlavní doménou smyslnost. Připraveno je několik atraktivních linií - na své s přijdou milovníci pastelových barev, zvířecích potisků a dalších přírodních motivů, které se objevují třeba v podobě výšivky. Žhavou novinkou nadcházejícího období bude u spodního prádla kůže. Paleta nových modelů je téměř nekonečná, dokonalý model pro každou příležitost v ní najde každá žena.

 

sirka-spodni-pradlo3

 

Nová kolekce Tezenis je inspirována světem džungle. Najdete v ní zvířecí motivy v neokoukaných a vzrušujících vzorech a barvách. I v této kolekci má svůj prostor inspirace pánským stylem – o slovo se hlásí tartan, kostka, madras, proužky i kohoutí stopa. Nepřehlédnutelná bude také sportovní kolekce, která si pohrává s barevnými kontrasty a vsadkami. Neméně atraktivní je sváteční kolekce v oblíbených tónech rudé a stříbrné.

 

Nesmí chybět ve vašem šatníku: 

 

Saténová spodnička

 

sirka-spodnicka-eshop

 

Krajková košillka

 

sirka-kosilka-eshop

 

Závojový kabátek

 

sirka-zavojovy-kabatek-eshop

Galerie: Calzedonia AW 2019