Objevte s námi svět malých barevných kostiček a povolte uzdu své fantazii! 

soutez-pixie

 

Se začátkem školy většinou končí prázdninová pohoda plná bezstarostných výletů a dovolených, abychom vám návrat do reality všedních dnů co nejvíce zpříjemnili, rozhodli jsme se pro vás připravit další soutěž.

 

Co můžete tentokrát vyhrát?

Autoři první 2 nejrychlejších správných odpovědi získají unikátní pouzdro na tablet s patentovaným panelem o velikosti 20x37 pixelových bodů, které jsou vyrobeny ze silikonu. To znamená, že máte 740 možností, jak vyjádřit své myšlenky. Pouzdro je vyrobeno z vlněné plsti. Díky tomuto odolnému materiálu je Váš tablet chráněn před poškozením. Tento produkt je vhodný pro širokou škálu tabletů - až do velikosti 8 ". Spolu s pouzdrem získáte cca. 240 pixelů zdarma. Více info o pouzdru na tablet na webu.

 

pouzdro-na-tablet

 

3. až 10. nejrychlejší správná odpověď získá jedinečný obal na iPhone 4 nebo iphone 4S s patentovanou silikonovou deskou velikosti 8x16 bodů tvaru T. Máte tedy 115 pozic pro své nápady. Silikonový obal je vyroben přesně na míru telefonu, čímž je zaručuna vynikající ochrana telefonu. Pouzdro nezakrývá vypínač reproduktoru ani nabíjecí a sluchátkový konektor, při nabíjení není potřeba obal sundávat. Obale je protiskluzový a pohodlně se drží. Ke každému obalu zdarma přikládáme balíček přibližně 60 ks malých pixelů. Více info o obalu na iPhone na webu.

 

obal-na-mobil

 

Soutěžní otázka: Od jakého roku působí společnost Pixelbags na našem trhu?

 

E-mail se správnou odpovědí a předmětem Pixie zasílejte na redakce.burda@burda.cz. Nezapomeňte uvést vaše celé jméno a adresu. Hodně štěstí!

Soutěž probíhá od 7. 9. do 11. 9. 2016. Výherce budeme informovat e-mailem a také je zveřejníme na tomto webu během pondělí 12. září.

 

Prostudujte si prosím pečlivě podmínky soutěže. Svou účastí poskytujete vydavateli časopisu Burda Style (Burda Praha spol. s r. o., IČ: 15273598, se sídlem Přemyslovská 2845/43, 130 00 Praha 3) souhlas s užitím a zpracováním svých osobních údajů a kontaktů pro marketingové a redakční účely, více info na www.burda.cz.