Nápisy jsou pořád IN! Vyberte si tričko, které to řekne za vás.

sirka-rekni-to-trickem

 

Trička, která na sobě mají úderná sdělení, jsou stále trendem. Objevují se na přehlídkových molech i v obchodech a můžete je vidět všude kolem sebe. Nechte za sebe mluvit váš outfit. Vyberte si tričko, které to řekne za vás.

 

Trička s nápisem jsou hitem už několik let. Líbí se, ať už je na nich název značky, hudební kapely, trefné sdělení vyjadřující váš názor či vtipná hláška. Dámská trička s nápisem mohou vyjadřovat hrdost, postoj k ženské síle, ale třeba i záchraně planety. Pánská trička většinou nesou nápisy s názvy rockových kapel nebo různé vtipné hlášky.

 

Univerzální kousek do každého šatníku

Tričko s nápisem by nemělo chybět v žádném šatníku. Je univerzální a nosit ho můžete téměř ke všemu. Stačí si vybrat nápis, který se nejvíce hodí k vaší osobnosti nebo který nejlépe vystihuje váš názor. Věřte, že ho budete nosit častěji, než si budete uvědomovat. Navíc ho využijete téměř na každou příležitost. Kombinovat ho můžete i do práce (pokud vám to dress code dovolí), na kafe s přáteli nebo na rande. Hodí se jednoduše vždy, když ráno nevíte, co na sebe.

 

sirka-heureka

 

Vyjádřete svůj názor

Aby bylo tričko s nápisem skutečně univerzální, držte se jednobarevných triček s vaší oblíbenou barvou a jednoduchým střihem. Díky nápisu, který vás vystihuje, dáte každému najevo, kdo jste – vtipálek, romantik, kávoholik – nebo třeba i to, že dneska nemáte náladu na mluvení. Nápis na tričku je také ideálním tématem, kterým začít konverzaci. Proto byste měli vždy vědět, co máte na tričku napsáno a vyvarovat se různým faux pas.

 

K džínám i sukni

Obyčejné tričko s nápaditým nápisem se hodí snad ke všemu. Oblečte si ho k džínám, pokud chcete působit uvolněně. Hodí se i k sukni s vysokým pasem. Tričko do ní zastrčte, doplňte jej podpatky a vyrazte do víru velkoměsta. Skvěle doplní i koženkovou sukni nebo kalhoty. Na nohy si dejte tenisky, které večer stačí vyměnit za lodičky a z casual outfitu se stane skvělý outfit na párty. Popusťte fantazii uzdu. Kombinacím se v tomto případě meze nekladou.

 

Trička s nápisem jsou zkrátka populární a nejspíš ještě dlouho budou. Co takhle třeba to s nápisem „Girl Power“ nebo „Řekni ne plastům“? Jestli nemůžete najít nápis, který by vás vystihoval, vyrobte si ho. Stačí vám k tomu obyčejné jednobarevné tričko. Barvy na látku koupíte téměř všude a nápis budete mít hotový za pár minut. Co svým tričkem řeknete vy?