Reebok se spojuje se světovými umělci a uvádí obílbené tenisky Reebok Classic Legacy v novém kabátě.

 

reebok-david
                                                           Oblíbený model tenisek ztvárněný britským výtvarníkem Davo Howarthem   foto: Reebok


Jak hlásá její slogan, značka Reebok nezná hranice. Tentokrát se brand spojil s vybranými světovými umělci, kteří pomohli v rámci uvedení novinky, oblíbených tenisek  Reebok Classic Leather Legacy,  kreativně ztvárnit nejen nový model, ale také svou vlastní cestu. Výzvy s mottem “Dědictví nejsou jen věci, které po vás zůstanou. Je to celá vaše tvorba. Je to způsob, kterým hoříte. Jsou to zdi, které boříte. Je to umění, které tvoříte .”, se zúčastnilo celkem sedmnáct umělců z celého světa. 

 

Crossover módy a sportu

Classic Leather Legacy jsou inspirované běžeckými botami z přelomu 70. a 80. let. Nesou v sobě estetiku běžeckého modelu Aztec představeného v roce 1979 i atletické prvky modelu Classic Leather z roku 1983. Díky kreativitě produktového týmu Reebok tak v sobě kombinují původní hodnoty této sportovní značky s moderním designem, současnými hodnotami a uměleckou tvorbou.

 

reebok-01
                                                                                                                                                            foto: Reebok

 

 

Fotograf, malíř nebo influencerka

Do kampaně se zapojili například pařížský fotograf Achille Laplante, oceňovaná londýnská motion designérka Chloe Karayiannis, britská ilustrátorka Jade Pearl nebo malíř Davo Howarth. Jaký zanechávají odkaz, se můžete podívat nejen na jejich instagramových profilech, ale zejména prostřednictvím hashtagu #WriteYourLegacy.

 
reebok-miles-enkako

                                                                                                                                                             foto: Reebok

reebok-jade
                                                                                                                                              Jade Pearl   foto: Reebok

 

Česká stopa

Také v Česku se k této výzvě připojuje několik známých kreativců, mezi nimi například tanečník a choreograf Jakub Dvořák, hudebník Porty či mladá nadějná florbalistka Kristýna Straková

 

Klasika v novém kabátě

Nové unisexové Classic Leather v sobě kombinují moderní design, klasický vzhled, ale také funkční prvky a detaily. Osvědčená a spolehlivá guma na podrážce tvoří zajímavý kontrast s objemnou pohodlnou pěnou v mezipodešvi. Botám dodává moderní vzhled prostřednictvím ostré linie barev i textur.  Kombinace kůže, nylonu a semiše, spolu s barvami inspirovanými 70. léty, odkazuje na závodní a atletickou minulost značky Reebok.

reebok-product-02  
                                                                                                                                                           foto: Reebok