Startuje 7. ročník soutěže Balakryl RECE věci

recy-veci1

Foto: Archiv pořadatele, loňské 1. místo 


Kreativní a zruční příznivci udržitelného životního stylu mají i letos opět šanci se zviditelnit v rámci projektu BALAKRYL RECY věci. Přihlašovat se mohou  online v průběhu března a dubna. Odborná porota z nich vybere 20 nejlepších, kteří se zúčastní soutěžního workshopu. Pod vedením zkušených designérů pak budou mít víkend na vytvoření svého soutěžního díla. O vítězích rozhodne veřejné hlasování a trojice nejúspěšnějších si mezi sebou rozdělí výhru 20 000 Kč. S projektem a jeho nejlepšími kousky se budou letos poprvé navíc nominovat na prestižní výstavu Designblok 2019.

 

recy-veci2(1)

Foto: Archiv pořadatele, loňské 2. místo 

 

„Lidé se zbavují různých věcí, přitom řada z nich by ještě nemusela skončit na smetišti. Mezi námi je spousta šikovných vizionářů, kteří dokáží dát harampádí nový kabát a smysl. A přesně takové nadšence hledáme do projektu Balakryl RECY věci 2019. Kromě naděje na finanční výhru se mohou těšit na inspirativní zážitek s podobně naladěnými lidmi, získat užitečné rady a přispět svým dílem na dobrou věc“, dodávají organizátoři. 

 

Zájemci se mohou registrovat od 15. března do konce dubna 2019 na www.balakrylrecyveci.cz. Na soutěžní workshop postoupí jen dvacítka vyvolených. O postupu rozhoduje zajímavý nápad, kvalita zpracování, poutavá fotodokumentace, a hlavně porota složená z odborníků na ekodesign a loňská vítězka ceny poroty.

 

recy-veci3

 Foto: Archiv pořadatele, loňské 3. místo