Cesta k chytřejším nákupům a smysluplnému šatníku

slou-days31   

Listopadové SLOU DAYS nabídnou spoustu inspirace na měkké a smysluplné dárky i bohatý doprovodný program. V rámci seminářů a besed pomůže návštěvníkům zorientovat se v módním průmyslu i v jejich vlastní šatní skříni a v novém roce nakupovat chytřeji – šetrněji ke své peněžence i ke svému okolí.

 

Kdy a kde? 

V Hauch Gallery 23. a 24. listopadu. Akce bude veřejnosti přístupná v pátek od 11.00 a v sobotu od 10.00 hodin a zavře ve 20.00 hodin.

 

slou-days1

 

Co se bude dít? 

SLOU DAYS již tradičně nabídne nákupy v Shopping zóně a doprovodný program v Ragwear Info zóně.

 

Shopping zóna představí atraktivní prezentace módních značek, které aspirují na lepší procesy a produkty šetrnější k životnímu prostředí s každou novou kolekcí. Vyrábí jak z tradičních tak inovativních materiálů, oživují ve svých kolekcích řemeslo nebo využívají nejnovějších technologií. Návštěvníci se mohou těšit také na organickou kosmetiku. 

 

slou-days2   

Doprovodný program je koncipován kolem otázky nakupování a jak investovat do oblečení. Sobotní ráno otevře Kamila Vodochodská seminářem Efektivní šatník, kde se účastnice naučí definovat svůj styl a vystavět šatník tak, aby už nikdy nezažily pocit „skříň narvaná a já nemám co na sebe“. Odpoledne koučka osobního stylu Jana Mei poradí, jak poznat kvalitní oblečení, ať už nakoupené v second-handu, v řetězci nebo při revizi vlastního šatníku. Celý program zakončí stylistka Helena Tomanová workshopem Akční styling, kde za pomoci nůžek a představivosti z nenošených kusů vznikne padnoucí outfit. 

 

slou-days3   

Kolik stojí vstupné?  

Vstupné na oba dny přehlídky Shopping zóny včetně vzdělávacího a tvůrčího programu Info zóny činí 150 CZK

 

Nenechte si ujít předvánoční SLOU DAYS, kde načerpáte cenné informace, užijete příjemné chvíle v pěkném prostředí, koupíte si něco na sebe či do domácnosti a možná seženete i dárečky pro vaše blízké pod stromeček. Více informací najdete na www.slou.cz.

 

Pár momentek ze SLOU DAYS z letošního léta...  

 

slou-days4

 

slou-days24   

 

slou-days7

 

slou-days11

 

slou-days21