Kabátky, vestičky či sukýnky - pro vás i vaši malou. Vše v jednom tónu. 

sirka-matka-a-dcera-4

 

Vy i vaše dcera prostě k sobě patříte. Proč to ještě nezdůraznit stejnými střihy nebo vzory na látce? 

 

Zatočte si sukní

 

Stejný kousek s dcerou je ve vašem šatníku skoro nutností. Co sáhnout po kolové sukni? 

 

sirka-matka-a-dcera-5

 

Kolová sukně  (vel. 36-44)

 

Nezáleží na tom, kolik vám je, v kolové sukni se ráda zatočíte, i když už jste dospělá. Podstatné však je, z čeho ji ušijete. Pro slavnostnější vzhled určitě zvolte žakárovou tkaninu, s níž sice otočky tolik nepůjdou, ale vynahradí vám to svým honosným projevem. Pajetková stužka, jež se pěkně leskne na pásku, umocní sváteční ráz.

 

sirka-matka-a-dcera-6

 

Krátká dívčí sukně  (vel. 140-164)

 

Na běžné nošení kratší dívčí sukně se zipem v bočním švu použijte jakoukoli pevnou látku, která udrží tvar, např. džínovinu.

 

sirka-matka-a-dcera-7

 

V kabátku!

 

Modrá imitace kožešiny  nebo pletený flauš se může stát stmelujícím prvkem, díky kterému každý na první pohled pozná, že k sobě pasujete.

 

 

sirka-matka-a-dcera-13

 

Krátký kabátek s kapucí  (vel. 36-44)

 

Modrá imitace kožešiny se netají svým původem a bez okolků přiznává barvu. Právě díky tomu má krátký kabátek pořádný šmrnc. Praktická kapuce pak dokazuje, že propojení klasických a sportovních prvků vypadá naprosto dokonale.

 

sirka-matka-a-dcera-14

 

Vesta z umělé kožešiny  (vel. 92-122)

 

Ani menší rozměry či absence rukávů neubraly falešné kožešině nic z jejího půvabu, a tak dětská vesta najde rychle cestu do dívčích srdcí i šatníků.

 

sirka-matka-a-dcera-15

 

Dívčí úpletový kabátek  (vel. 92-122)

 

Nadýchaný úplet skoro nic neváží, a proto bude i dlouhý kabátek lehký jako pírko. Jen se zachumlat a těšit se z heboučké příze. Ovšem i skotačení se v něm provozuje bez problémů!  

 

sirka-matka-a-dcera-12

 

Pulovr s knoflíky  (vel. 36-44)

 

Stačí sešít pár švů a během chvilky bude i vás zahřívat měkoučký pulovr, a to aniž byste vzala pletací jehlice do rukou. Knoflíky na zádech jsou velmi užitečné, stojáček se totiž nepřetahuje přes hlavu. Váš účes i make-up tak zůstanou nedotčené.

 

sirka-matka-a-dcera-11

 

Oversize kabátek  (vel. 36-44)

 

Pěkná fazona zvládne pozdvihnout i jinak docela nenápadný kabátek. Ten se potom s nadhledem zapojí do každého stylingu. Oversize model má správnou jiskru také zásluhou zajímavě vyřešeného zapínání a decentního štepování.

 

sirka-matka-a-dcera-2

 

Áčkový retro kabátek  (vel. 92-122)

 

Přívlastkem noblesní se honosí jak dospělácká, tak i holčičí garderoba. Vypodšívkovaný retro kabátek s áčkovou linií bude galantním společníkem šatiček i sukýnek.

 

sirka-matka-a-dcera-3

 

S noblesou

 

Plyšový plášť  (vel. 36-44)

 

Pokud ráda chodíte na plesy a jiné společenské akce, pořiďte si plášť, který váš outfit perfektně doplní i venku! Máte-li na sobě něco mačkavého, vynechte vázačku a zapínejte plášť jen na patentky.

 

sirka-matka-a-dcera-16

 

Slavnostní dívčí pulovr  (vel. 140-164)

 

Zhotovit svetr bude pro vás hračka, ale naučit dceru ušít si ho sama, to už bude vyžadovat o něco více času a hlavně trpělivost. Vaše úsilí se však dříve či později zúročí. Společné projekty navíc sbližují a určitě si užijete i spoustu legrace nejen při našívání nejrůznějších pajetek a korálků.

 

sirka-matka-a-dcera-9