To je hlavní motto návrhářky Mirky Talavaškové a její značky Talabaya.

talabaya-eshop
                                                                                                                                                      foto: Talabaya

 

Projekt módní návrhářky Mirky Talavaškové představuje jedinečný příběh o čisté kráse objevené v různých kulturách. Na pomyslný piedestal přitom staví ženu, její vlastní kreativitu, touhu po seberealizaci. Módní značka Talabaya kombinuje rafinovanost, nadčasovost a všestrannost.

 

V jejím portfoliu najdete modely, které jsou především estetické, myslí však i na praktickou stránku módy, v aktuální situaci tolik vyhledávanou. Talabaya  – to je minimalistický design inspirovaný jinými kulturami, který se i přes svůj vysoce estetický a rafinovaný vzhled dá velmi jednoduše kombinovat s elegantními i sportovními doplňky. Zárukou úspěchu jsou pečlivě vybírané materiály a dokonalé řemeslné zpracování, které se snoubí s aktuální udržitelností a vysokou kvalitou. Většina modelů razí nadčasový styl, nemusíte se tak bát, že začas vyjdou z módy. V nabídce  naleznete nejen stále více žádané modely na míru, ale také stávající kolekce, které si nyní můžete objednat přes Talabaya E-SHOP.

 

talabaya-eshop-01
                                                                                                                                                         foto: Talabaya

 

Kolekce Number 5 je, jak název napovídá, již pátou módní řadou značky Talabaya a její část je zaměřena na sportovně elegantní vzhled, který je reakcí na dnešní komplikovanou dobu. Všechny více či méně pracujeme z domova,  přesto ale potřebujeme vypadat upraveně.

Všechny kousky z aktuální kolekce, které lze objednat v e-shopu, si po předchozí domluvě můžete i osobně vyzkoušet v ateliéru Talabaya v Praze.