To je červnový MINT: Brno Fashion Market

uvodni(1)

Foto: Archiv pořadatele

 

V pátek a v sobotu 15. – 16. června zaplní 2. patro budovy Tržnice Brno a přilehlou pasáž stánky s nezávislou módou, šperky a designem v rámci trhu MINT: Brno Fashion Market, který se bude konat již po 31. Na programu budou módní přehlídky, o dobrou atmosféru se postarají příjemně hrající DJs Marthy, Lais, Green i Peter Pea a chybět nebudou ani stánky se zajímavým občerstvením. Vstup bude zdarma a bez bariér, akce je vhodná pro rodiny s dětmi i pro pejsky.

 

Módní přehlídky značek Alešbáry, OCH móda, Zannia a BHiStyle proběhnou v pátek odpoledne na nádvoří Staré radnice. Studio Alešbáry čerpá z rodinné tradice oděvního salonu, která sahá až do první poloviny 20. století. Kateřina Jocha pod značkou OCH móda tvoří autorskou módu a doplňky, ve kterých dominuje minimalismus, ovšem znásilněný romantikou. Pod kolekcí Zannia se skrývají elegantní, sportovní, praktické, barevné a především kvalitně zpracované modely. Zejména na milovnice poledance, jógy a pilates se zaměřuje značka BHiStyle.

 

uvodni1  

Foto: Archiv pořadatele

 

MINT markety jsou platformou na podporu lokálních designérů a návrhářů. Během každého marketu se vytváří jedinečné místo osobního setkávání tvůrců a návštěvníků akce. Oproti běžnému sortimentu nákupních center najdou návštěvníci na MINT marketech osobitou a jedinečnou nabídku výrobků, které vznikaly s láskou, v malých kolekcích, ekologičtěji, z velké části v České republice a s velkým podílem ruční práce. Mnozí z návrhářů používají při své tvorbě recyklované materiály a své výrobky prodávají bez zbytečných plastových obalů. Více se můžete dozvědět online