Nenechte si ujít 80 lokálních návrhářů s designérů na jednom místě! 

  mint-uvodni

 

Milovníci krásných věcí, designu, českých produktů a skvělé atmosféry už ruší všechny plány na sobotu 16. března. Místo toho totiž vyrazí do třetího a čtvrtého patra Tržnice Brno na Zelném trhu, aby si tam užili další ročník MINT: Brno Fashion Marketu.

 

Dvě patra našlapaná osmdesáti stánky s oblečením, doplňky, šperky, designovými kousky i dobrotami lákají návštěvníky už po pětatřicáté. Mezi místními prodejci i zástupy zákazníků se festival stává pomalu legendou. „MINT: Fashion Market znám už dlouhou dobu, protože jsem Brňačka a tady je to něco jako fenomén,“ podělila se Míša, návrhářka minerálních a pletených šperků pod značkou Miska.

 

Na trzích je unikátní uvolněná atmosféra, kde se cítí dobře manažerka, maminka s malými dětmi i parta středoškoláků. „Návštěvníci u nás najdou především lokální produkty od českých návrhářů. Mají příležitost podpořit některé z neziskových organizací, se kterými spolupracujeme. Stát se součástí světa, kde myslíme na ostatní a na to, jak bude planeta vypadat i za sto let. A při tom si to parádně užít a domů si odnést kousky, které si jinde nepořídí,“ přiblížil ředitel festivalu Zbyněk Hanko. Stačí jen vyrazit. Vstup je tradičně bezbariérový a zdarma.

 

KDY? 16. 3. 2019

V KOLIK?  11:00 - 18:00

KDE? Tržnice Brno, Zelný trh 14

 

Program, seznam prodejců i další aktuální informace najdete Facebooku