Hledáte víc, než jen vrstvu pod oblečení? Tady je.

  madlove-01
                                                                                                                                                          foto: archiv

 

Nová česká značka, která do segmentu spodního prádla vnáší moderní přístup, jehož základem je nápaditost a pohodlnost, je na trhu ryzím nováčkem, její první kolekce byla představena v dubnu 2021. MADLOVE BODY je uskupení kreativců, kteří založili značku spodního prádla striktně vyráběného v Čechách. Pilotní kolekce vznikla pod vedením úspěšné módní návrhářky Petry Ptáčkové.

 

„Vytvořili jsme nápadité prádlo, něžné formou a divoké obsahem, nekompromisní kvalitou a způsobem zpracování," říká o nové značce  její spoluzakladatel, Pavel Mádl. 

 

madlove-04
                                                                                                                                                            foto:archiv

 

Hlavním záměrem bylo vytvořit dámské i pánské kousky, které mají funkční design i  materiály, promyšlené střihy, ale nechybí mu stylové a nápadité provedení, potisky či výšivky. 


“Naším cílem je inspirovat, přinášet radost a vytvářet produkty, které si rádi koupíte hlavně pro svůj pocit. Spodní prádlo je věc, kterou si oblékáte na tělo jako první a je to úplně poslední vrstva, kterou ze sebe každý večer sundáte. Proto vám jeho výběr musí dávat smysl a výrobce by do něj měl vložit maximální péči,” popisuje vznik nové značky Pavel Mádl.

 

madlove-02
                                                                                                                                                          foto: archiv

 

Pilotní kolekce v režii Petry Ptáčkové

První kousky vznikaly pod vedením české módní návrhářky, designérky a také kaskadérky Petry Ptáčkové. Ve spolupráci s předními českými technology vznikla ucelená kolekce, která obsahuje několik druhů dámských podprsenek a kalhotek, pánské trenýrky, pánská i dámská trička, unisex košile a další nápadité designové doplňky.

 

“Petra je klíčovou postavou od počátku celého projektu. Pohybuje se v módním světě, sama tvoří velmi osobitou módu s důrazem na detail, je pro ni důležité zpracování a etický přístup k výrobě,” popisuje dále Pavel Mádl.

 

Petra Ptáčková působí v projektu MADLOVE BODY jako art director a návrhář zároveň.

“Práce na úvodní kolekci  pro mě byla velká výzva. Možnost spoluvytvářet značku od názvu, grafického zpracování až po positioning, je velmi obohacující. Spodní prádlo vnímám jako specifický typ produktu, který při tvorbě vyžaduje odlišný přístup i způsob myšlení,” říká o spolupráci sama módní návrhářka.

 

madlove-03
                                                                                                                                                         foto.archiv

 

 

 

Prádlo jako součást outfitu

Nová česká značka vytváří ze spodního prádla součást outfitu. Klade si za cíl, aby to byla věc, ve které se díky kvalitnímu provedení člověk cítí dobře a obléká jí s radostí a pro svůj dobrý pocit.


Naše prádlo je takové, které chcete, aby bylo vidět. Je typické svým netradičním provedením s lehkým náznakem nostalgie a vrací do hry starší způsob zpracování, avšak s moderními a kvalitními materiály. MADLOVE BODY je pro mě takovým symbolem neoromantismu s dávkou anarchie. Výrazné detaily, jako například ozdobné pásky s ilustracemi, vypráví příběhy. Jakýkoliv oděv by měl být prostě zábavný,” popisuje kolekci Petra Ptáčková.

 

Doma i v zahraničí?

Do budoucna značka samozřejmě obohatit své portfolio o nové kolekce. Už od počátku mají její zakladatelé ambici expandovat i na další zahraniční trhy. “Díky celkové povaze značky, hodnotám, které vyznáváme, a materiálům, které volíme, věříme, že uspějeme i venku,” uzavírá Pavel Mádl.