Stručně, ale výstižně pojmenovala svou nejnovější kolekci věnovanou nevěstám návrhářka Lucie Kutálková.

leeda-uvod

 

Návrhářka, stojící za českou značkou Leeda, představuje nejnovější kolekci LOVE ME! věnovanou nevěstám, která pomyslně uzavírá trilogii kolekcí Leeda s názvy CATCH ME! a TOUCH ME! Lucie se v ní spojila s designérkou Ivanou Kocmanovou. Ta se věnuje moderní výšivce a inspiraci pro motivy použité v kolekci Love me! našla v náhodné svatební fotografii nebo přímo v mobilu či rodinném archivu konkrétní nevěsty.

 

leeda-uvod-02

 

“Navrhovat svatební šaty je speciální disciplína. S nevěstou sdílím radost z nových začátků a současně cítím velikou odpovědnost. Nejdůležitější je pro mne zachycení její osobnosti, dodání sebedůvěry i vytvoření krásných zážitků nejen na svatbu ale i z příprav,” p ředstavuje novou kolekci LEEDA designérka Lucie Kutálková a dodává: Ke spolupráci jsem oslovila Ivanu Kocmanovou, která se věnuje moderní výšivce pod značkou BRO. Její výšivky jsou originální a specifické, mají v sobě něco intimního. Společně jsme jako součást celé kolekce vytvořily dva modely, svatební závoj a hedvábnou halenku jako ukázku možného konceptu nejen pro budoucí nevěsty. Výšivkou lze tak netradičně zachytit okamžik, který si chceme uchovat. Na individuální přání vytváříme nejen svatební šaty s výšivkami i bez nich.”


leeda-uvod-01

 

Značka Leeda vznikla již v roce 2003. Jejím krédem je slepě nesledovat aktuální trendy, jít si vlastní, osobitou cestou, přesto ale s maximálním důrazem na osobnost svých nositelek. Kamenný obchod najdete v pražské Bartolomějské ulici a kromě originálních modelů značky v něm seženete i šperky a doplňky vesměs od lokálních designérů.

 

leeda-uvod-03

                                                                                                                                           foto: www.leeda.cz