Drobnost, kterou odhalíte až při důkladnějším zkoumání. Rázem je však z vašeho nového kousku skvost!

detaily-uvod


Zamilovat se na první pohled je snadné. Teprve při šití svého vysněného modelu ale můžete narazit na drobné finesy, které mu propůjčí rafinovaný vzhled a efekt okouzlení se ještě prohloubí. V červencové a srpnové Burdě Style najdete takových kousků hned několik. Vybrali jsme pro vás tipy na horní díly, kterým důmyslný detail rapidně zvyšuje přitažlivost.

 

Kabátek, model 118, Burda Style 07/2022

detaily-kabatek


Konec rukávu všestranného kabátku ze strany 45 červencové Burdy nápaditě řeší hravý volánek. Až na druhý pohled ale objevíte paspulku tón v tónu, která je důmyslně zasazena do členicího švu. Nečekaný detail tak z univerzálního kousku vytvoří v mžiku model právem označený jako Master Piece.

 

 

Rolák, model 102, Burda Style 08/2022

detaily-rolak


Pohled zepředu žádnou odlišnost neodhalí, zato na zádech se dějí věci! Umístit do středu zadního dílu dlouhý zip je troufalost, která ale dovede markantně zvýšit přitažlivost jindy strohého modelu.  A od věci není ani jeho pozitivní vliv na snadné oblékání, při kterém neutrpí váš účes ani make-up! Dobře ale vybírejte gramáž zvoleného zipu, těžší by zbytečně zatěžoval úplet a nepěkně se vlnil.

 

Halenka, model 131, Burda Style 08/2022

detaily-halenka


Hra s proužky – to je vždy napínavá zábava. Výsledek ale umí oslnit. Abychom jejich kouzlo ještě podpořili, okraj přinechaných rukávů proužkované halenky ze srpnové Burdy ozvláštnil drobný záhybek, který dodá dezénu efektní formu. Příčně ložený vzor lemu pak rukávům zafixuje žádoucí objem.

 

Šaty, model 103, Burda Style 07/2022

detaily-saty-rukav


Víme, že milujete modely s označením Super Easy. I těm ale může drobný detail přidat na rafinovanosti, aniž by utrpěl jejich stupeň náročnosti. Ztělesněným důkazem jsou tyto šaty z červencové Burdy, kterým všitý kousek gumičky půvabně nařasil rukávy a markantně tak znásobil jejich objem. Kouzlo tkví především v co nejlehčím zvoleném materiálu, jedině tak kýžený efekt patřičně vynikne.