Nejlepší floristé z České republiky a Německa předvedli svůj talent

modelky

Foto: Fleurop – Interflora Česká republika

 

Pražské obchodní centrum se díky květinové doručovací službě Fleurop proměnilo v přehlídku kreativity nejlepších českých a německých floristů, kteří divákům předvedli své umění v podobě zajímavých květinových vazeb a instalací.

 

Lákadlem pro návštěvníky byly šaty z živých gerber, karafiátů, anturií a orchidejí, se kterými se mohli vyfotit, a workshop, během nějž si mohli uvázat květinu s pomocí profesionálních floristů. Akcí prováděl herec a moderátor Vojtěch Efler. Jako speciální host nechyběla Taťána Gregor Brzobohatá, která je velkou obdivovatelkou květin, a jejíž Nadace Krása pomoci se stala partnerem nejen této akce. Se společností Fleurop totiž navázala dlouhodobější spolupráci.

 

saty

Foto: Fleurop – Interflora Česká republika

 

Taťána pro tuto příležitost zvolila šaty od Alberty Ferretti z butiku Space a její krásu podtrhla jedinečná šála z živých květin laděná dofialova, kterou vytvořili přítomní floristé Nicolaus Peters a Elisabeth Schoenemann. „Květiny dostávám velmi často, někdy si je kupuji i sama. Hlavně sezónní věci jako tulipány. Vždycky u nás doma nějaká květina musí být,“ říká Taťána a dodává: „Když jsem během své mise Miss World objížděla Čínu, Vietnam, Japonsko, tak jsem do pokoje vždy dostávala krásné a obrovské květinové aplikace. Bylo mi vždycky moc líto, že si je nemůžu vzít s sebou, tak jsem si je aspoň fotila a mám teď takovou sbírku. Bylo to krásné a nádherně voněly.“ Autorkou Taťánina stylingu je Ivana Tokárska.

 

tatana1

Foto: Fleurop – Interflora Česká republika