Svodům oblíbené videohry podlehla i známá sportovní značka. Její nová limitka učaruje minecrafťákům!

 

puma-minecraft-uvod
                                                                                                                                                     foto: Puma
 

 

Pokud máte doma milovníka dobrodružství s kostičkami nebo hra patří i k vašim oblíbeným žroutům času, pak zbystřete – sportovní značka PUMA a populární videohra Minecraft se totiž spojily a vytvořily cool kolekci, kterou odhalila 5.února. Své Ikonické tenisky známá sportovní značka představila v zbrusu novém designu inspirovaném právě bloky známé hry. Jejich nadčasový styl je v nové hravé řadě transformovaný do semišového "kostičkovaného" stylingu inspirovaného pláněmi – jedním z nejtypičtějších biomů (ekosystémů) hry Minecraft.

 

Je to cool!

Streetwearová kolekce PUMA x Minecraft zahrnuje oblečení a tenisky pro dobrodruhy a průzkumníky všech věkových kategorií. Vzory s oblíbenými a obávanými minecraftovými moby se objevují na tričkách, mikinách s kapucí, kalhotách a také na highlightu celé kolekce – ikonických teniskách PUMA Suede. Barevné provedení v neutrální kombinaci bílé, šedé a černé barvy nabízí širokou varabilitu jejich využití napříč styly. Designu, který osloví především zapálené hráče dominuje potisk s barevnými logy a postavičkami z videohry. Dalším poznávacím znakem kolekce je ocelot Minecraft (postavička představující kočku), který ve stylu značky napodobuje ikonickou skákající šelmu.

 

  puma-minecraft-01
                                                                                                                                                    foto: Puma

 

U příležitosti představení speciální edice modelů si hráči mohou stáhnout také herní rozšíření PUMA DLC, v němž můžou navštívit virtuální prodejnu značky a změnit si vzhled své postavy nebo se zúčastnit tří různých závodů, sbírat exkluzivní trofeje a objevovat během cesty různá překvapení. Herní rozšíření je k dispozici od 8. února. Produkty PUMA x Minecraft gaming ready kolekce budou k dostání od poloviny února v prodejnách a obvyklých e-shopech zastupujících značku.