Využijte skvělou 40% slevu a pořiďte si knihu ŠITÍ jen za 239 Kč! 

promo-kniha


V termínu 7. – 12. 5. 2019 můžete využít jedinečné nabídky a koupit knihu se 40% slevou za skvělou cenu 239 Kč. Objednávat můžete zde


„Když se bavíte a vytváříte něco, co milujete, odrazí se to na výsledku.“ Známý módní návrhář Tom Ford rozhodně ví, o čem mluví. Také pro vás by šití nemělo být pouze prostředkem k realizaci jedinečných kousků, ale i formou odpočinku a zdrojem radosti. A přestože se může zdát počáteční investice do šicího stroje, látek a galanterních pomůcek příliš nákladná, vše se vám stonásobně vrátí, vždyť tento kreativní koníček úžasně obohacuje! 

 

Aktualizované vydání knihy ŠITÍ je určeno jak pro začínající švadlenky, tak i pro ty zkušenější. Všechny bez rozdílu v ní najdete cenné rady. Na více než 200 stranách se nacházejí přehledně zpracované informace doplněné o názorné ilustrace a podrobné návody. Díky tomu se pro vás kniha stane ucelenou příručkou, ve které vždy dohledáte, co potřebujete. Mimo jiné se například dozvíte, jak upravit střih přesně na míru a také o vlastnostech materiálu,  což oceníte při jeho výběru, a spoustu dalších praktických tipů.