Vyhlášení čtenářské soutěže z časopisu Burda Style

soutez-uvodni(1)

Po delší odmlce jsme na podzim minulého roku opět uspořádali pro naše čtenářky soutěž, jejíž podmínkou bylo zaslání fotografie vlastnoručně zhotoveného modelu podle časopisu a speciálů Burda. Netušili jsme, jaký bude o soutěž zájem, zda si v dnešní době vůbec někdo najde čas svoji práci vyfotit a poslat do redakce, ale pozitivně jste nás překvapily. Klobouk dolů za to, že se vás našlo tolik! Je krásný pocit vidět, že vás šití baví a vůbec nezáleží na tom, odkud pocházíte ani kolik je vám let. Děkujeme za přízeň a přejeme hodně inspirace! 

 

Zajímá vás kdo vyhrál šicí stroj značky Da Vinci? 


Alena Mynářová,  Dobroslavice

Profesionální a nápadité zpracování, zajímavá volba materiálů i působivá prezentace paní Aleny nás zaujala nejvíce ze všech soutěžících, a proto se stává vítězkou šicího stroje. 

vitezka

 

 

Dalších 6 TOP modelů jsme ocenili knížkou Obrázky a citáty pro radost z nakladatelství Zoner Press

 

Renata Žákovcová,  Praha

Půvabné černobílé šaty s květinovým vzorem zhotovila paní Renata podle Burdy z července 2000, č. 124

1

 

Jaroslava Bosáková,  Stochov

Dívčí kabátek č. 136 z říjnové Burdy Style 2015 okouzlil paní Jaroslavu a její úžasné zpracování z bavlněného flanelu zase nadchlo nás.

3

 

Alena Hrčková,  Bratislava, Slovensko

Kreativní přístup paní Aleny se schopností efektivně recyklovat starší kousky oblečení si zaslouží chválu! Overal vychází ze střihu č. 120, Burda 11/2013 a č. 118, Burda Style 4/2014.

2

 

Silvia Leitmannová,  Prievidza, Slovensko

Střih na elegantní kalhoty pochází ze zářijového vydání Burdy z roku 1998, které si kdysi koupila Silviina maminka. V té době byly autorce modelu teprve tři roky.

6


Iveta Zápotocká,  Stropkov, Slovensko

Luxusní dětská móda od paní Ivety! Dívčí kabátek a chlapecké kalhoty jsou z Burdy Style 10/2015, šatičky 4/2015 a sako 2/2015. 

4

 

Hedvika Janošová,  Darkovice  

Vzpomínáte si na šaty pro Bond Girl z listopadového vydání 2014? Paní Hedvika si je ušila v krátké verzi a moc jí sluší! 

5

 

Partnerem soutěže je společnost Wetra-XT, distributor nového šicího stroje pro Českou republiku. Knížky Obrázky a citáty pro radost věnovalo nakladatelství Zoner Press.  

 

Více informací o šicím stroji se dozvíte na www.davinci.wetra-xt.com a zakoupit si ho můžete na www.gigamat.cz


Galerii soutěžících budeme pro vaši inspiraci průběžně doplňovat...

 

Galerie: Galerie soutěžících
Jana Pomykačová, Praha Trojánová Petra, Cheb Viera Krumpolcová, Bratislava Renata Černá, Mělník Zuzana Vlachová, Brno Ludmila Šťastná, Litoměřice Adéla Brťková, Ostrava Barbora Uvírová, Velké Pavlovice Katarína Gazdíková