Navrhnout si vlastní model? Žádný problém, návrhářkou může nyní být každá z nás.

mybelka-uvod
                                                                                                                                        foto: mybelka.cz

 

Zcela nový koncept nabídky představila značka kabelek Mybelka, která každou svou zákaznici staví do role návrhářky vlastní vysněné kabelky na míru. Originální, ručně šitý kousek vyvedený z kvalitních a odolných materiálů, navíc navržený přesně podle potřeb konkrétní nositelky pak své nové majitelce dovede sloužit po mnoho let, aniž by ztratil své kouzlo a osobitost. To vše v duchu současného trendu udržitelnosti. Tento způsob prodeje totiž výrazně eleiminuje potřeby skladových zásob či nechtěných přebytků a nesmyslných výprodejů.

  mybelka-01
                                                                                                                                              foto: mybelka.cz

 

Dětský sen

Snad každá malá holčička sní o tom, že se stane módní návrhářkou. Mybelka dává každé zákaznici příležitost si dětský sen splnit a roli designérky si vyzkoušt doslova na vlastní kůži.


Dáváme našim zákaznicím možnost se při tvorbě Mybelky na chvíli stát designérkami a navrhnout si model podle svých potřeb a v souladu s tím, co se jim líbí. Na základě své osobnosti si vytvoří unikátní kousek, jenž bude jen jejich,” popisuje, jak to v Mybelce probíhá, zakladatelka značky Agnieszka Kozłowska. “Naše zákaznice se mohou spolehnout, že Mybelka jim bude sloužit dlouhé roky. Kabelky totiž šijeme ručně a jen z těch nejkvalitnějších materiálů,” doplňuje druhý z majitelů značky Mybelka Adam Farny.

 

  mybelka-02
                                                                                                                                                      foto: mybelka.cz

 

Dodací lhůta nové Mybelky je dva až tři týdny. Chvilku si počkat se určitě vyplatí, protože originální a nadčasová kabelka pak provází svou majitelku po dlouhé roky. Vybrat si vedle tvaru, materiálu či druhu pásku můžete i barvu kování či svou mybelku opatřit gravírováním.

Více informací na www.mybelka.cz.