Co se změnilo u celosvětově známé zn. Deers vyrábějící populární šperky? 

uvod


Jarních novinek u oblíbené české značky Deers, která vyrábí šperky do celého světa, je opravdu požehnaně. Podívejte se, jak vypadá nový showroom, přírůstek do rodiny jelínků a limitovaná edice pro letošní léto!


Laní slečna

Letos v únoru si jelen přivedl slečnu – elegantní LAŇ DEERS se představuje v první řadě jako brož, která s šarmem ozdobí jakoukoli část vašeho oděvu nebo kabelku. Něžná kráska se velmi ráda zdobí a třpytí, ale ještě raději pomáhá. Každou koupí LANĚ přispějete 50 Kč Nadaci Taťány Kuchařové Krása Pomoci. Konkrétně se jedná o projekt Doma bez obav, který pomáhá seniorům dál žít ve svém domácím prostředí.

 

lan


Design interiéru

Na pražských Vinohradech najdete Showroom značky Deers již tři roky. K tomuto výročí si jelínci nadělili nový interiér, který navrhla Ing. Arch. Dorota Kluska. „Hlavním prvkem celého prostoru se stal stůl ve tvaru jelena, který jsem si zamilovala od prvního pohledu a i zákaznice na něj skvěle reagují,“ říká designérka značky Kamila Písaříková.


showroom

 

Ryze česká limitovka

Nebylo by to správné léto bez limitované edice. Pro letošní rok představuje Deers letní spolupráci s českou značkou Česká Síťovka. Kamila Písaříková spolu s majitelkou České Síťovky Karolínou Pechovou navrhly dvě varianty síťovek, na kterých se jelínci budou skvěle vyjímat. První z nich je typicky námořnická modrá, kterou zdobí mini přívěsky jelínků. Druhá je ručně barvená, v kombinaci fialovo-růžové ji pak doplňuje velká brož Deers.

 

sitovka