Vydejte se s námi po jeho stopách a podlehněte jeho kouzlu

bond-uvodni(1)

Foto: Bontonfilm

Známý agent 007 opět zasahuje a do českých kin tak právě vstupuje další díl bondovky Spectre. Pokud nemůžete stejně jako my odolat osobitému šarmu charismatického Daniela Craiga, nenechte si tento film ujít.  


James Bond dostane záhadný odkaz z minulosti, který ho přivede na stopu známé zločinecké organizace. Postupně rozplétá složitou pavučinu lží, aby nakonec odhalil děsivou pravdu o SPECTRE. (Forum Film CZ)


Bond tentokrát neušel pozornosti ani hotelovému srovnávači trivago.cz, jenž se zaměřil na hotely, do kterých agent kdy v minulosti zavítal. Ve 24. díle navštívil Gran Hotel Ciudad de Mexiko, který pod jménem „El Presidente“ figuroval i v 16. bondovce „Povolení zabíjet“ s Timothy Daltonem. Kdo by se nechtěl vydat po jeho stopách? 


hotel

Foto: Trivago.cz

Budova hotelu, postavená v roce 1899 pro obchodníka Jose de Teresa, sloužila nejprve jako obchodní centrum, které se stalo jedním z nejexkluzivnějších v Latinské Americe. Nicméně před olympijskými hrami v roce 1968 se majitel rozhodl přeměnit budovu v hotel. Dokonalý strop vytvořený z barevného skla od Tiffaniho, pozlacený otevřený výtah, pompézní lustr… to vše naštěstí návštěvu Jamese Bonda přežilo.


Jaký by však byl hrdinný představitel bez půvabných dam po svém boku? BondGirl jsou neméně zajímavé a určitě také inspirativní. Zavzpomínejte spolu s námi na okouzlující Vesper Lynd (Eva Green) a ušijte si šaty (model 119, střih můžete koupit online v našem obchodě) s úchvatným dekoltem na zádech a s vlečkou. Korzetový živůtek pro pocit vlastní jistoty zpevněte stužkami s kosticemi. 


119

Foto: Bodo Rickassel 

Nebo dáte přednost krajkovému modelu ( šaty 121, střih můžete koupit online v našem obchodě) po vzoru smyslné Sévérine (Bérénice Marlohe), ve kterých sváděla nejen agenta 007, ale i jeho protivníka Raula Silvu? Zásluhou rafinované hry s průsvitnými krajkovými a neprůsvitnými krepovými plochami mají černé maxišaty s dlouhým rukávem přímo magicky zeštíhlující účinek! 


121

Foto: Bodo Rickassel 

Patříte-li ke skutečným fanouškům, můžeme vám doporučit také knižní novinku James Bond encyklopedie (Mladá fronta). Díky přímé spolupráci autorů se společností Eon Productions je kniha vybavena unikátními fotografiemi ze všech bondovských filmů i ze zákulisí jejich natáčení. John Cork a Collin Stutz si všímají všech stránek Bondovy osobnosti a v abecedním přehledu nabízejí svižný, avšak současně fundovaný a skvěle ilustrovaný výklad o jeho protivnících, spojencích, technických hračičkách, vozidlech, ale samozřejmě i o neméně proslulých „Bond girls“.

 

james-bond-encyklopedie

749 Kč | 352 stran | 250 x 300 mm


Originálním (nejen vánočním) dárkem může být také kompletní sběratelská sada 23 bondovek na DVD s názvem Kolekce James Bond, kterou do prodeje uvedl letos na podzim Bontonfilm. Jedinečné balení obsahuje každou Bondgirl, každého zločince a všechny hlavní hvězdy od Seana Conneryho až po Daniela Craiga, a stojí 1999 Kč. 


dvd-bond

Foto: Bontonfilm