Přední česká cukrářka si odskočila k designu šperků a vytvořila kolekci plnou motýlů.

fabesova-01
                                                                                                                                                  foto: konektor

 

Podnikatelka a známá cukrářka Iveta Fabešová byla hostem Unicredit party konané v rámci 56. ročníku MFF Karlovy Vary. Při této příležitosti se ozdobila vlastní limitovanou sadou šperků z kolekce Naši motýli, která vznikla ve spolupráci s českou rodinnou zlatnickou firmou JK Jitka Kudláčková. Sadu ze čtrnáctikarátového růžového zlata osázenou vysoce kvalitními diamanty tvoří náušnice, prsten a náhrdelník.

 

Propojení se nabízí: Symbol motýla totiž tvoří logo Ivetiny kavárny IF Café ve Werichově vile. Stejně tak je tento křehký tvor také symbolem samostatné kolekce Naši motýli značky JK Jitka Kudláčková.


„Mám velikou radost, že ve spolupráci se značkou JK Jitka Kudláčková vznikla kolekce šperků podle mých představ, které do nádherné podoby zrealizoval designér David George Hrubec. To, že symbolem bude motýl, bylo jasné hned od začátku. Je to fascinující tvor, který klame svojí jemností, ale jehož vytrvalost je obdivuhodná,“
vysvětlila Iveta Fabešová.

 

fabesova-02
                                                                                                                          Luxusní sada šperků Ivety Fabešové | foto: konektor

 

Nový start na křídlech motýlů

Pro špičkovou cukrářku je motýl symbolem nového začátku, kterým si sama před několika lety prošla. I přes nepřízeň osudu se jí podařilo pokračovat v úspěšném podnikání, díky němuž Iveta povýšila cukrařinu na světovou úroveň.

Iveta Fabešová ke své kolekci oblékla jednoduché, ale zblízka vysoce rafinované, elegantní a sexy šaty skvěle padnoucího střihu z kolekce večerních šatů Black Helo Eve značky Laurel Berman z pražského butiku Soline, s jejichž výběrem jí pomáhal také známý stylista Jan Pokorný. A moc jí to v roli modelky slušelo!


Sadu šperků z kolekce Naši motýli by Iveta Fabešová klenotníci vytváří ve všech barvách čtrnáctikarátového zlata. Je osázena diamanty s briliantovým brusem o kvalitě SI1/G.