Nová dámská kolekce značky Hugo Boss pro sezonu podzim/zima 2017

uvod


„Global Traveler“ neboli „Světový cestovatel“ – takové je ústřední motto nové dámské kolekce BOSS luxusní značky HUGO BOSS, kterou do Prahy přiváží česká módní firma MY FASHION.


Nová kolekce je inspirovaná moderní cestovatelkou, která ráda experimentuje s novými věcmi. Oblečení na den, pro volný čas a občasné nošení kombinuje tak, aby z něj vytvářela elegantní ležérní look pro každou příležitost. Taktéž je znát dotek sportovního stylu, jemuž vévodí jednoduché linie, a samozřejmě neschází ani propracované detaily a dokonalé krejčovské zpracování. V kolekci se objevují odvážné grafické motivy a geometrické tvary. Odstíny modré, vanilková, šampaň, černá, ale i oranžovo-červená, růžový odstín třešňových květů, palisandr či teplá velbloudí béžová nebo odstíny fialové – to jsou barvy, které jednoznačně převažují.

 

foto  

„Móda v pojetí značky HUGO BOSS je sice vysoce nadčasová, ale každá nová kolekce vždy obsahuje zajímavé detaily a drobnosti, které ji na první pohled odlišují. Pokaždé nabízí také perfektní střihy a dokonalé krejčovské zpracování. Zkrátka vše, co přispívá k tomu, aby se každý kousek oblečení se značkou HUGO BOSS pohodlně nosil, dobře vypadal a byl univerzálně využitelný,“ uvedla Jana Šímová, Managing Director společnosti My Fashion s.r.o. Kolekci lze zakoupit v některém z pražských butiků firmy MY FASHION – HUGO BOSS NA PŘÍKOPĚ 6 nebo na Letišti Václava Havla.

Galerie: Global Traveler