Sportovní gigant a světoznámý magazín o módě oznámily zahájení nové spolupráce, která spojuje svět sportu a módy.

vogue-01
                                                                                                                                        foto: PUMA x VOGUE

 

Obě značky spojuje vedle velké obliby i pověst lídra ve svém oboru. Z jejich fúze tak logicky vzniká kolekce, která podtrhuje hlavní atributy labelů a propojuje je v jedinečném mixu módy a sportu. Obě legendy disponují léty provřeným ztělesněním svého segmentu, vzájemná spolupráce tak jednotlivým aktérům dopřává prostor pro rozšíření pole působnosti mimo jejich bežný rámec, nejen proto, aby oslovila širší spektrum svých fanoušků napříč oběma značkami.

 

"Od roku 1892 je časopis Vogue nadčasovým ztělesněním módy – zobrazuje trendy minulosti i současnosti a formuje ty budoucí," říká o novém módním partnerovi Heiko Desens, globální kreativní ředitel společnosti PUMA.

 

Speciální kolekce, která přináší oblečení, doplňky a nové pojetí modelů tenisek Leadcat a  Fierce, zahrnuje nadčasovou sportovně-streetwearovou siluetu, kterou reprezentuje odvážná barevná paleta ve stylu černé, bílé a červené. Na vybraných kouscích se vedle legendární kočky z loga objeví také ikonické logo magazínu.

  vogue-03
                                                                                                                                              foto: PUMA x VOGUE


"Tato kolekce, první ze dvou kolekcí společné spolupráce, kombinuje sportovní estetiku s nadčasovým přístupem ke stylu, kterým je Vogue známý. Magazín Vogue je nadšen, že může spolupracovat s PUMOU v době, kdy je sport v popředí módního hledáčku,"
  míní o spolupráci značek Willow Lindley, ředitelka Vogue pro doplňky a spolupráci.

 

Kolekce je již nyní dostupná také  v ČR, následovat ji bude ještě druhý drop obou značek, který se na trhu objeví v průběhu zimy.