KlokArt představuje nový motiv od Dana Bárty a Vladimíra 518

uvod

Zpěvák, skladatel Dan Bárta a raper, producent Vladimír 518 jsou další dvojicí, která vytvořila motiv pro projekt KlokArt. Jejich motiv pomůže Fondu ohrožených dětí získat finanční prostředky pro Klokánky.

 

“Pokud zobrazuji, pak většinou přírodní motivy. Příroda je v mé tvorbě všudypřítomná od textů až po fotografii. Příroda je krásná, ohrožená, křehká a pozitivní... tak jako děti v Klokánku,” prozradil o společném motivu Dan Bárta zpěvák, skladatel a uznávaný fotograf vážek.

 

  foto2  

 

“Byl jsem mnohokrát podpořit a motivovat děti do Klokánků, a proto jsem neváhal využít příležitosti spoluvytvořit nový design, který bude dětem pomáhat,”  říká Vladimír 518, raper a producent, kterému vždy záleželo na tom, v jaké společnosti žijeme a jak se k sobě lidé různých kultur a subkultur chovají a navzájem respektují.

 

  foto

 

Projekt KlokArt je založen na principu DEJ & DOSTANEŠ. Známé osobnosti spolu s talentovanými výtvarníky vytváří motivy, které se aplikují na oblečení a předměty. Každých pár měsíců tak vznikají originální kolekce, které dělají radost dvakrát. Kupující získá kvalitní designový kousek a zároveň pomůže dětem v Klokáncích.

 

Projektu se již zúčastnili například Jakub Kohák & Martin Fischer, Matěj Ruppert & Matěj Janák, Léna Brauner & IM Cyber, Dan Přibáň & Filip Dvorský a Pasta Oner.

 

www.klokart.cz
www.fod.cz