Týden výhodných nákupů, slev a dárků vyvrcholí v sobotu 18. června 11. Apetit piknikem. Přijměte pozvání našich kolegů z redakce časopisu Apetit a dorazte do pražské Grébovky.

apetit-uvod
                                                                                                                                                     
Grafika: Apetit


Červnové vydání časopisu Apetit je ódou našich kolegyň a kolegů ze spřízněné redakce na přicházející léto a také pozvánkou do gurmánského světa plného chutí. Ty s nimi můžete objevovat prostřednictvím Dnů Apetit, týdenního online festivalu toho nejlepšího jídla a pití, který si lze užít i z pohodlí domova.

 

 

Inspirace z červnového vydání

Co vás čeká na stránkách nového Apetitu? Vychutnejte si večeře s těstovinami či ty nejlepší jahodové recepty z nové kuchařky, uspořádejte pro přátele hostinu pod širým nebem, naučte se kouzlit s tortillami, zpracovat kedlubnové listy nebo připravit pravé italské rizoto. Podělí se s vámi i o recepty na luxusní snídaně a jejich tajné finty, jak děti bez nátlaku naučit jíst více luštěnin či zeleniny. Těšit se můžete i na rozhovor s čerstvou vítězkou soutěže Peče celá země Martinou Kynstlerovou.


Objednejte si časopis Apetit ONLINE

 

 

Dny Apetit – online festival kvalitního jídla a pití

Vydejte se s Apetitem do gurmánského světa plného vyladěných chutí. Týden plný výhodných nákupů, slev a dárků proběhne od 13. do 19. června. Nákupní akce Dny Apetit přináší jedinečnou nabídku lokálních výrobců a partnerů, jejichž výběr pečlivě sestavil tým časopisu Apetit. Delikatesy, alko i nealko nápoje, spotřebiče, dekorace, poukazy do restaurací a kaváren, kuchařky – to vše můžete během Dnů Apetit pořídit za nejlepší ceny nebo se můžete těšit na dárek k nákupu. Detaily všech nabídek včetně informací o stažení mobilní aplikace a odemčení kuponů najdete právě v červnovém čísle. Lahůdkové Dny Apetit si můžete užívat po celý týden v e-shopech i v kamenných obchodech, kavárnách a restauracích. Jiné exkluzivní nabídky pak uplatníte osobně na
Apetit pikniku.

 

11. Apetit piknik – nejlepší gastronomická party pod širým nebem

Pomyslným vyrcholením Dnů Apetit je pak 11. Apetit piknik. Přijďte 18. června do pražské Grébovky, akce startuje už v 10 hodin. Vstup je pochopitelně zdarma. Na gastronomickém trhu časopisu Apetit můžete po celý den ochutnávat dobroty oblíbených prodejců, nejlepších restaurací i odvážných kulinářů. K nim vám pořadatelé naservírují spoustu skvělé zábavy. Těšte se na setkání s redakcí Apetitu, kuchařské show, workshopy, divadlo, hudbu a další lahůdkový program, který si užije opravdu každý. Program Apetit stage, kterým vás bude celý den provádět oblíbená moderátorka Kristina Kloubková, přehled všech prodejců, mapku i redakční tipy také najdete na stránkách červnového vydání. Redakce Apetitu vzkazuje: "Těšíme se na vás!"

 
 
Autor: redakce Apetitu