... aneb slavnostní otevření známé módní značky 

uvodni

Foto: BB Media Consulting

Módní značka COS, která se proslavila svým nadčasovým designem, špičkovou kvalitou a dostupnými cenami, slavnostně otevřela začátkem února svůj první obchod v České republice a uspořádala party v pražské DSC Gallery.


Přátelé ze světa módy, umění a designu oslavili tento významný krok společně s hlavním návrhářem pánské kolekce COS Martinem Anderssonem. Mezi hosty byli mimo jiné Aňa Geislerová, Eva Eisler, Pavlína Němcová, Anna Linhartová, Tomáš Berdych s manželkou Ester, Veronika a Lukáš Hejlíkovi, Leoš Válka, Maxim Velčovský, a o skvělou atmosféru se postarali DJ Fatty M a DJ Schwa.


Martin Andersson, hlavní návrhář pánských kolekcí COS, řekl: „Velmi nás těší, že můžeme oslavit otevření prvního obchodu v Pařížské ulici, a bylo skvělé spolupracovat s DSC Gallery. Vstup na trh v České republice je pro značku vzrušující krok, kterým pokračuje naše expanze v Evropě.” 

Butik najdete v centru Prahy, Pařížská 23. Více info na www.cosstores.com


A zajímá vás, jak to všem známým tvářím českého showbyznysu slušelo? 

Galerie: COS
Veronika a Lukáš Hejlíkovi Anna Linhartová Martin Andersson a Ester Berdych Sátorová Kateřina Sokolová Aňa Geislerová Tomáš Berdych a Ester Berdych Sátorová Pavlína Němcová Pavlína Němcová, Martin Andersson a Ester Berdych Sátorová Martin Andersson a Aneta Vignerová